Akkumulátor csúcsteljesítmény leadása – Hidegben kiírta a készülék

Sziasztok!

Tegnap kikapcsolt a hidegben a 6s-em és ugye utána már nem támogatta a csúcsteljesítmény leadását. Ott volt egy letiltás gomb és rosszul értelmeztem a szöveget és megnyomtam, most ez van:

Ez most pontosan mit takar? “Be van lassítva?”
Esetleg valahogy vissza lehet állítani, hogy támogassa a csúcsteljesítmény leadását?
8 hónapos a telefon, az akksi 200+ ciklusnál tart…

Előre is köszönöm a válaszokat…

Az akkumulátor nincs rendben, ahogy @Jadeye is linkelte cikket. Amennyiben a hidegben még egyszer csinálja, akkor hagyd lassítva a készüléket, és ha garanciális vidd be valamelyik hazai hivatalos Apple szervizbe.

Rendben, és akkor cserélik az akksit?

Igen :slight_smile: Amúgy az ilyenek miatt hoztuk létre ezt a közösségi oldalt. Mert Te is tudsz kérdezni, és ilyenkor az adott kérdés másokat is érdekelhet, plusz én ezt megosztottam rögtön Facebook-on is.

Jelenleg a képernyőkép alapján amúgy csúcsteljesítményen van a készüléked, tehát nincs lassítva.

2 kedvelés

Köszi! :slight_smile:
Jól jön ez a kis hideg, egy akksi cserét elbírna a májam…

Most is használtam kültéren, ki is kapcsolt kb. 10 perc után, most így áll:

Egyértelműen akkumulátor hiba. Gariba cserélik, ha pedig nem garis kedvezményesen cserélheted a hivatalos iPhone szervizekben:

Garis! :slight_smile:

Szerinted ha ezen kívül még a bekapcsoló gomb is furán kattog, sokkal hangosabb mint előtte, akkor van rá esély hogy készülékcsere lesz?

Sajnos, ha a gomb csak “furán kattog” akkor az még nem befolyásolja a működésben, ergo nem fognak vele foglalkozni. De egy próbát megér.

Köszi! :slight_smile:

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.