Alkalmazásajánló: Concertino – Apple Music kliens a klasszikus zene szerelmeseinek

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/06/05/alkalmazasajanlo-concertino-apple-music-kliens-a-klasszikus-zene-szerelmeseinek/

9to5Mac-en találtam rá a Concertino alkalmazásra, melynek célja, hogy egyszerűbbé tegye a klasszikus zenék keresését Apple Music-on. Az app még webalkalmazásként kezdte életét tavaly novemberben, de most iOS alkalmazás is készült belőle. Nézzük meg, hogy mit tud a Concertino! A webalkalmazásos gyökerek már ott is meglátszanak, hogy mindössze 7,3 MB a Concertino, ezért pillanatok alatt…

egy jó része működik viszont a számok hallgatása közben nem lehet pörgetni. Egy két funkcióra ha rá kattintasz akkor kilép az alkalmazás. Pl. én rányomtam hogy Bach a kategóriákra és már ki is lépett. iPhone X legújabb iOS

Kár, hogy a webes felületen letiltották a lejátszást, ha iPhone-t észlel. Az alkalmazás kissé hibás, időnként kiszáll. Legalább addig hagyhatták volna a webes felületen a lejátszást, amíg megbízható appot nem csinálnak. Így egyiket sem lehet használni. Felejtős.