Amazfit Smart mérleg – az egyik legjobb ár/értékkel rendelkező okos mérleg!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2022/03/10/amazfit-smart-merleg-az-egyik-legjobb-ar-ertekkel-rendelkezo-okos-merleg/

Elég hosszú ideje használom már az Amazfit GTS 2e óráját, és próbálom optimális értéken tartani a PAI pontszámomat is egyre több mozgással. Figyelem az alvásom minőségét, de úgy éreztem, hogy hiányzik még egy kis motiváció ahhoz, hogy elérjem a kitűzött erőnléti szintet. Így találtam rá az Amazfit Smart mérlegére. A termék dobozát kinyitva rögtön szembetűnt az exkluzív, színátmenetes…

Négy darab AAA elem. Na nálam itt bukott el a dolog sajna…

biztosan működik AAA-s akkukkal is.

Hát inkább legyen elemes, mint akkumulátoros, ami megdöglik és nem lehet cserélni.

Azt nem írja sajnos a szerző

elég kevés olyan eszköz van, ami ne menne ilyen akkukkal. van pár, aminek kell a 1.5V, és nem elégszik meg 1.2-vel, de ez azért nem a többség. de webes rendelésnél ha esetleg mégsem válik be, vagy nem megy AAA-s akkukkal, akkor vissza tudod küldeni.

Ilyenem van, vásárlás óta eneloop akksikkal megy. Minden ok.

Más kérdés, hogy az Apple Health integrációja egy kalap fos. :smiley: De mérlegnek patent.

2 kedvelés

mi a gond vele? mi nem megy? köszi!

Én párezer forinttal olcsóbban a Huawei Scale 3-t vettem,ami talán nem tud ennyit,mint az Amazfit,de nem is nagyon lehet elmaradva tőle… :slightly_smiling_face: Ár/érték arányban megfelelő,amire én használom tökéletesen elég.

Hali. Nekem most érkezett meg de, nem látja a telefonom bluetoothon, telepítettem az applikációt is de semmi. Mi lehet a baj? Köszi


Ennyi jön elő csak, de nem történik semmi, listán sem látom a beállításokban.

Sikerült

Mi volt a baj? :slight_smile:

Nem tudtam külön engedélyezni kell a Bluetooth-t a beállításokban szifonon az app-ot.
Viszont a testzsír % mérés az kamu szerintem, atom száraz vagyok, 10hete diétazom talán 8% lehet, mert már voltam ilyen és lett mérve, ez meg 21-24-et ír. Persze a bmi az hülyeség, hiszen nem veszi figyelembe az izomtomeget.