App vásárlás visszavonás

Sziasztok,
A szöveg el lesz rejtve
Egy őrült amatőr problémába futottam bele.

Tegnap ki akartam próbálni egy appot, letöltöttem (ingyen) és el is indítottam. Szokás szerint a pár napos próba verziót akartam volna használni, de nem a 1 hetes előfizetésre, hanem az 1 éves előfizetésre böktem rá, és a számlámról rögtön le is emelt az Apple 41000 Ft-ot. Azonnal kiléptem a progiból (igaz az értesítéseket csak ma kapcsolatam ki, bár egy se jött) jeleztem nekik rögtön az Apple probléma bejelentő Weblapon. Mivel magyar volt a felület ezért magyarul írtam, de eszembe jutott, hogy lehet csak angollal boldogulok velük, ezért a magyar szöveg után angolul is leírtam a problémát. Most kaptam egy levelet (angolul), hogy nem tudnak az általam használt nyelvvel mit kezdeni (nem tűnt fel, hogy pár sorral lejjebb angol szöveg is van. Visszaválaszoltam, hogy tekerjenek lejjebb, de azért ismét leírtam angolul a fentieket.

Szerintetek van esély, hogy visszakapjam ezt a nem kis összeget?

Szia!

Elsőre mindig visszaadják, ez nem probléma. :slight_smile: Az hogy nem tekert lejjebb :man_shrugging:t2::joy: Itt az a lényeg hogy azonnal jelezted nekik, nem tetszett ennyi.

Köszi a választ, ma vissza is utalták.

2 kedvelés