Apple Arcade – a játékok új, előfizetéses modellje az App Store-ban

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/26/apple-arcade-a-jatekok-uj-elofizeteses-modellje-az-app-store-ban/

Nehéz az App Store-ban a minőségi, de fizetős alkalmazásoknak versengeni a freemium játékokkal. Az elsőnél nagyobb összegért reklámmentesen kapsz egy valószínűleg minőségibb játékélményt, de lehet lutri az egész, hogy neked mennyire fog bejönni, míg az utóbbinál ingyen letöltöd és ha nem tetszik, egyszerűen letörlöd és nem vesztettél semmit, csak egy kis időt. Amennyiben viszont bejön…

Hiányolom a szavazásból a “Nem, sose fizetnék játékért” és a “Soha nem is játszok” opciókat :smiley:

Gondolom ez inkább lesz 20, mint 5 euró😃

nem biztos azert, mert alapbol nem annyira dragak az iOS jatekok mint mas platform jatekai, ezert mertem az 5 eurot beloni.

Ezzel a lépéssel vajon elintézik az app store-t? Vagy ezentúl lesz egy appstore-os meg egy arcade-os verziója is a játékoknak? Esetleg a “jó” játékok csak előfizetéssel lesznek használhatóak?

Sziasztok!

Ez +a kontroller támogatás jól is elsülhet…
Ami még nagy találmány lenne az a vezeték nélküli tv csatlakozás.
Vagy létezik már ez? (Samsung tv-re volt,többire nem hallottam még.)

mire gondolsz a vezeték nélküli tv csatlakozás alatt?

Azt lássam a tv-n amit a telefonon is.

arra ott van az AirPlay Mirroring. de ez hogy kapcsolódik az Apple Arcade-hez?

Ez az apple arcade nem a store-os dolog?
100vmennyi játékot “bérelsz” havi 1500-ért.
Esetleg rosszul olvastam volna vmit?
Ha nem,akkor szerintem passzol hozzá.
X játék+ps4 joy+airplay mirroring és van egy kisebb konzol.

az AirPlay Mirroringhoz Apple TV kell, ami már önmagában is képes lehet az Apple Arcade-re, ha tvOS 13 fut rajta, tehát nem kell a telefonodnak lennie a “konzolnak”. ha nem tvOS-es az Apple TV-d, akkor meg működhet az, amit leírtál.

És ha nincs apple tv?
Akkor létezhet vmi megoldás?