Apple One: Apple Music, Apple News+ és Apple TV+ egy csomagban?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/12/apple-one-apple-music-apple-news-es-apple-tv-egy-csomagban/

Már régóta pletykálnak arról, hogy az Apple azon dolgozik, hogy különböző előfizetéses szolgáltatásait egy csomagba összefűzze. Eddig erre az „Apple+” néven hivatkoztak, de most úgy tűnik, hogy Apple One lesz a neve. Legalábbis a 9to5Google erre utaló nyomokat talált az androidos Apple Music alkalmazás kódjában, ami egész jó forrásnak tűnik. A 3.4.0-s verziójú androidos Apple…

Szevasztok. Szintén apple music előfizető vagyok. Az arcade-ot kipróbáltam, de annyira nem jönnek a játékok, meg, ha rendes app storeban lennének fizetősek, akkor is megvennék1-2-öt. Kicsit erőszakosnak gondolom ezt az üzletpolitikát, hogy rákényszerítenek az összes szolgáltatásra, holott lehet nem is érdekel az összes. Apple tv+ se ütött akkorát. Meg kérdés, hogy mennyibe fog kerülni.

Jelenleg előfizetője vagyok az Apple Musicnak, Apple TV±nak és az Apple Arcade-nek is (plusz iCloud tárhely) úgyhogy én örülni fogok, ha bevezetik ezt, hogy ne négy részletben vonjanak le, hanem egyben. :smiley: