Apple TV - Nem használt alkalmazások eltávolítása

Sziasztok!

Egy kérdés: Apple TV-n a korábban összekapcsolt alkalmazásokat el lehet távolítani valahogy teljesen? Lemondtam a szolgáltatást, az összekapcsolást megszűntettem és töröltem a megtekintési előzményekből is a tartalmakat, de mégis a TV appben ugyanúgy ajánlgat az adott streamingről. Mutatom mire gondolok:

Tehát mint látható a Crunchyrollt és a SkyShowtime-ot már kikapcsoltam mivel lemondtam őket, de ennek ellenére ajánlja a tartalmait. Meg lehet ezt valahogy szűntetni?

Szerk: Ja és természetesen az alkalmazásokat töröltem az Apple TV-ről és a telefonról is…

és ha ugyanezt megnézed magán az Apple TV-n a Beállításokban: Appok, majd az Appbeállítások résznél a TV opció alatt legörgetsz ugyanígy az Összekapcsolás a TV appal szekcióig, ott be vannak ezek még kapcsolva?

Ott is ki vannak kapcsolva természetesen.

Hát ez idegesítő lehet, de passzolok. :confused:

Kb. az iOS 13 körültől nincs mód ezeknek a kapcsolatoknak a törlésére csak kikapcsolni lehet. Amúgy szerintem is full idegesítő…

Szóval akkor együtt kell élnünk vele. Vagy soha nem szabad lemondani azt a streaminget amit engedtünk beépülni… :sweat_smile: :joy:

1 kedvelés