Apple TV+ Silo 3. rész kibeszélő – SPOILER!

Sziasztok!

Nem tudom ki nézi még a Silo-t, de ugye kiderült hogy már kint szép zöld minden csak éppen a levegő… :slight_smile: VISZONT most ugye a 3. részben egy pillanatra újra zöld volt a kijelző, és azon nem látszódnak a hullák.

VS

Ti mit gondoltok erről? :slight_smile:

Engem is nagyon megfogott ez a sorozat. Így megállítva a képet, sok mindent elárul, amikor néztem egy pillanatra, azt hittem csak én nem vettem észre a hullákat, de ezek szerint jól láttam. :slight_smile:

1 kedvelés

Nem lovom le a poent, mivel olvastam a konyveket par eve :wink: Ha kovetik a konyveket, akkor 3 evad lesz a sorozatbol.

OH basszus :smiley: pedig nagyon izgi kíváncsi leszek nagyon mire jön ki, de eddig jó lett.

Állítólag 4 évadra esélyes, hogy szétszedik :grinning:

Na hát véget ért ez az évad :smiley: én meg közben megvettem a könyvet is utána, mert nem bírtam magammal. De a szokásos megosztós oldalakon is fenn van epub-ban. A 4. könyvet kell megvenni és annak a felétől folytatódig. Én azt gondolom 2 évad lesz vagy max 3, de remélem folytatódik a könyv is. Összesen amúgy 9 könyv van (magyarul csak 8), rövidek, nem vészesek.

Sztem amúgy 10/10, picit zavar hogy nem totálisan a könyvet követték, mert voltak olyan párbeszédek a könyvben amiről nem is hallottam. De mondjuk innentől meg valid lesz a folytatás