Apple Watch alkalmazások, amiket használunk

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/12/11/apple-watch-alkalmazasok-amiket-hasznalunk/

Az Apple órája az Apple Watch (és nem iWatch!) 2015 óta van a piacon, és rengeteg alkalmazás készült már hozzá. Igaz, az első generációk nem éppen a sebességükről voltak híresek, az Apple a lassú hardver miatt az elején valójában a telefonon futtatta az alkalmazásokat, és csak kijelzőként használta az órát. Az Apple Watch Series 3 óta…

Sziasztok!
Nem tudtok ajánlani esetleg olyan alkalmazást, amelyik jelez ha megszakad az iPhone és az óra közötti Bluetooth kapcsolat?
Sajnos rendszeresen ott felejtem a munkahelyemen a telefonomat és tök jó lenne ha az óra jelezne mielőtt csak otthon venném észre, hogy nincs nálam a telefon.
Ha esetleg tudtok valami hasonló alkalmazást, kérlek segítsetek!
Előre is köszönöm! :slight_smile:

Én ezeket az alkalmazásokat ajánlanám még:

1Password: sokszor használt jelszavak gyorsan elérhetőek az óráról
Bear: a cikkben ajánlott Drafts-hoz hasonlóan lehet vele jegyzeteket rögzíteni és korábbiakat megtekinteni.
Cheatsheet: rövid emlékeztetők tárolására ennél nem nagyon van jobb
Chirp: twitter kliens
Nano: reddit kliens
Overcast: legjobb podcast kliens, képes az órán is tárolni epizódokat
V for Wiki: wikipedia kliens
Vert S: mértékegység és valuta váltás
WorkOutDoors: egyik legjobb Apple Watch app szerintem, bármilyen szabadtéri tevékenységet (pl túrázás, futás, bringázás) lehet GPS-el rögzíteni vele, a beépített térkép segítségével könnyen navigálhatunk a természetben és közben minden lényeges adatot megjelenít.

1 kedvelés

Ilyenre már én is régóta vadászok.
Annak idején volt keresgéltem (azaz inkább csak próbálkoztam) de semmi érdemlegeset nem találtam.
Ami írta a leírásba hogy tudja az persze hogy nem tette a dolgát…

1 kedvelés

és a telefon újraindítása után is ez a helyzet?

en olyat keresnek, ami akkor figyelmeztet, ha feltoltott az oram vagy a telefonom es vegyem le a toltorol.

legjobb tudomásom szerint nincs ilyen app.

Igen. De az volt a probléma hogy telepítettem az IOS 13 Betat… Vissza raktam az IOS 12- őt és most tökéletesen működik minden :grin:

azt ott hogyan lehet?

nekem csak a szivecske jelenik meg, es ranyomva elindul a hr app

koszi

Ott van a cikkben!

jah, hogy fizetni kell ezért is :smiley:
köszi apple :smiling_face_with_three_hearts:

Nem az Apple-nek fizetsz, hanem a fejlesztőnek, aki dolgozott azon, hogy ez így, ebben a formában az órádra kerüljön.

Sziasztok, olyan alkalmazást tud vki amivel a telefonon tudom figyelni a Watch által mért pulzust? Nem 5p-kénti frissítésben hanem valós időben. Kerékpározás közben akarom figyelni a pulzust, és nem akarok állandóan az órára néni. A teló meg ugye kinn van a kormányon. Köszi előre is @Jadeye , @SzifonAdmin .

Strava nem tudja kirakni? Mármint méri az Apple Watch a pulzust de a Strava fogja megmutatni.

Ha az adott app a Health adatokbol szeretne kiirni ezt az infot, akkor az nem fog menni. Ezek az adatok nem lathatoak “realtime” az appoknak. Marmint, ha feliratkozol a health adatok valtozasara, akkor hebe-hoba kapsz adatot arrol, hogy van uj bejegyzes a figyelt Health rekordok kozott.