Apple Watch cellular külföldön

Lehet külföldön (Middle East) vásárolt Apple Watch6 Cellular version-t használni itthoni eSim-el?
Köszi előre is.

Ezt már lehetne lassan frissíteni, mert ugye itthon is kaphatóvá váltak az LTE-s órák és megjelent a Series 6 is, ami ha jól tudom még mindig két részre van frekikben osztva, így a roamingot megint csak nem fogja támogatni. Talán 1x majd eljut az apple odáig. hogy az is lesz benne/rajta engedélyezve.
Amugy akkor náluk sem megy az óra pl az USA ha átmegy Kanadába? Bár mag USA elég nagy ott szinte nem is kell nekik a roaming, gondolom ez a koncepció hogy miért is nem lesz egyelőre roamingos a watch LTE,
Azt azért lehetne, hogy mivel ugye az USA is egyesült államok, ott megy mindenhol ha jól tudom, akkor az EU is számíthatna ilyennek és itt is lehetne a határain belül engedélyezni a roamingot, sokan nem haragudnának meg, több is fogyna, stb.

a roaming még mindig azért nincs engedélyezve, mert a multiSIM roamingon való lekezelése nem megy.

Ja hogy technikai oka van az EU-ban csak? Akkor náluk az USA-ban csak adott szolgáltatón megy a watch LTE?

Nem csak az EU-ban van technikai oka, mindenhol az van. Igy az amerikaiak is pontosan ugy hasznalhatjak az orat, ahogy az europaiak, csak az adott szolgaltato halozatan. Nem is ertem, hogy ezt a kerdest miert kerdezed.

Szóval, akkor végül, ha veszek Dubai-ban egy Watch6-ot, akkor tudom majd itthon használni Telekom eSim-el vagy nem ?
Köszi a segítséget.

Ha egyezik az EU-s watch-okkal a száma akkor igen. Ahogy a linkelt cikkben is le vagyon írva.

1 kedvelés

Csak mert kíváncsi voltam és én már roamingolnék serényen, de így nem tudok.

frissítve.