Apple Watch feloldást kapott a 1Password Mac-en

Igen, egyetértek. Ugyanakkor az egyén felelőssége is, hogy amit tud, tegyen meg a saját érdekében. Mobilszolgáltatóknál is teljesen tipikus, hogy amíg ügyfél vagy, nem dobálnak kedvezményekkel és alacsonyabb díjakkal, csak az új ügyfelek megszerzésére fókuszálnak. Amikor elkezdesz “pattogni”, esetleg konkurenciánál tapogatózni, akkor az esetek többségében megkínálnak valamivel. De maguktól sz*rt se adnának egy már meglévő ügyfélnek. A hűséget nem díjazzák sehol, ilyen ez a világ.

Viszont, millió levélváltás után sikerült nekik beállítani nálam egy jókora trial időszakot:
image

Szóval engem így, ezzel megfogtak, még ha küzdenem is kellett érte.

nekem november 1-jével vonta volna le az éves díjat, viszont közben lejárt a kártyám, ami ott meg van adva, így nem tudta.

így ma írtam is nekik, hogy még májusban jeleztem nekik egy hibát, hogy a QNAP NAS login oldalán a QTS 5.0-tól kezdődően nem illeszti be a 1Password a felhasználónevet, így azt minden esetben muszáj kézzel beírni, ami gyakorlatilag értelmetlenné teszi az autofill-t, és ezt azóta sem javították, pedig maga a QTS 5.0 meg 2021. október 4-én jelent meg, tehát volt rá már több mint 1 évük. akkor azt a választ kaptam, hogy igen, ismert hiba, hamarosan javítják, mégsem történt semmi, és hogy ezek alapján azért eléggé elgondolkoztam, hogy mire fel is fizetek ennyit, főleg úgy, hogy az új előfizetőknek meg dobálják az 50%-os kedvezményt. egyelőre csak az automatikus “megkaptuk a levelet” válasz jött meg, igazán kíváncsi leszek, mit válaszolnak.

1 kedvelés

Hadakozz velük kicsit, engednek majd :slight_smile:

adtak 6 hónapot –– mondjuk a jelzett hibát amúgy azóta sem orvosolták a macOS Safari Extensionben, nem jött eddig frissítés hozzá, pedig igazán illene már, az 1 hónappal ezelőtti ezt nem javította.