Apple Watch - nem értesít a Messenger üzenetekről az óra

Hátha más is belefutott már ebbe. Új Apple Watch teljesen új beállítással mentés nélkül aktiváltam. Minden alkalmazást felraktam, nem jelennek meg a messenger értesítések.

Újra raktam a messenger appot, minden értesítés be van kapcsolva, már megjelennek az értesítések, de nem rezeg az óra meg semmi. Csak látom az értesítő központban az órán.

Ötlet?

Szedd le a messenger appot az orarol. Ha ertesitest kell az oran megjeleniteni, amihez van az oran app, akkor az ora elinditja az appot (legalabbis az appdelegatet mindenkeppen), hogy meg tudja jeleniteni a komplexebb notifikaciokat az app. Ha crashel az app (valoszinuleg most eppen crashel), akkor nem fogja tudni megjeleniteni a notifyt sem. Tehat elso korben nezd meg elindul-e az app az oran, ha elindul, ezutan megjavul-e, ha pedig nem indul, akkor szedd le az orarol (esetlegesen kesobb visszarakhatod egy ujabb proba erejeig).

1 kedvelés

Megnézem köszi a tippet! :slight_smile:

Köszi, letöröltem az appot, rögtön megjöttek az értesítések. Miért ekkora szar ez.

mert Facebook app.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.