Apple Watch-os Alvás appról árulkodott az Ébresztések adatlapja az App Store-ban

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/09/apple-watch-os-alvas-approl-arulkodott-az-ebresztesek-adatlapja-az-app-store-ban/

Az Apple honlapján arra utaló jeleket találtak, hogy az Apple Watch hamarosan alvásfigyelő funkciókkal fog bővülni. Ez természetesen még nem biztos, de azért érdemes vetni egy pillantást rá, hogy mégis miből juthattunk erre a következtetésre. Az, hogy az Apple Watch alkalmas alvásfigyelésre, egyáltalán nem újkeletű ötlet. Sok harmadik féltől származó alkalmazás ad ilyen funkcionalitást, például…

Akkor történik ez, ha last minute visszahívsz egy fejlesztést a megjelenés előtti pillanatokban, ám elfelejted, hogy máshol még azért vannak függőségek. :slight_smile:

Az Apple 0-24-ben ezt csinálja, nem is értem miért jó ez neki. Értem marketing, hogy előre bejelentjük meg minden aztán max nem készül el…

Az a gáz, hogy az AW tulajok nagyrésze éjjel tölti az órát, tehát nem alszik órával.
Ehhez vagy több napos akksiidő kellene, és/vagy valami nagyon brutál töltés, ami mondjuk egy zuhanyzásnyi idő alatt telepumpálja.

Nekem belefér. Éjszaka rajtam van, reggel kap 1 óra töltést amíg készülődök aztán kezdődik előlről.

Nekem is ez a metódus és tökéletes.

1 kedvelés

Én képtelen vagyok ekkora dologban aludni, zavar. Ha mondjuk a párnára lehetne erősíteni vagy bármi ilyesmi akkor az jó lenne.

Nem vagyunk egyformák, feleségem se képes órával aludni.

Az órával én sem tudnék aludni, inkább a nejemmel :smiley:

1 kedvelés

Max ha elalszom, és magamon felejtem, de direktbe nem tudok orával aludni. Érdekes mert a Gear Fit2-met csak tölteni vettem le, ez jóval nagyobb.