AppleCare+: mostantól még többet ad a legjobb Apple biztosítás!

Eredetileg itt jelent meg: AppleCare+: mostantól még többet ad a legjobb Apple biztosítás! - Szifon.com

Néhányszor már írtam az AppleCare±ról, amit az iPhone 11 Pro-m óta használok. Eddig kétszer lett cserélve a teljes készülék az AppleCare±on belül, és most is már lassan akkumulátor cserére szorul a 11 Pro-m. Egyszóval többszörösön megtérült ezalatt az idő alatt már, de ilyen volt például a sarkára ejtett laptopom is, ahol 270.000Ft lett volna a…

Az árak már nem aktuálisak :slightly_smiling_face:

Ezek a lopásra is érvényesek, úgy tényleg drágább, de ugye az itthon nem érvényes.

Ez a lopásos verzió félrevezetett :slightly_smiling_face: Ilyen nálunk sincs azért. Felcsillant a szemem egy pillanatra, de így se olcsóbb ott. :slightly_frowning_face:

iPhone 13 esetében a hátlapi üveg törése esetén csak az üveget cserélik, vagy a készüléket?

Nekem mindig cserélték.

Nekem “esedékes” lenne két telefon cseréje is — van olyan szervíz, amit ajánlanátok a gördülékenység miatt? Illetve ha csak az akksi és pár sérülés miatt vinném, hogy tegyem? Tényleg vágjam előtte földhöz?

A telefont, vagy csak az üveget? :grinning:

Már egy ideje, legalábbis hazánkban a készülékházat + hátlapi üveget cserélik egyben.

Sziasztok!
Csak egy visszajelzés:
Márciusban az új 16” Macbook Pro ra €399 volt (Ausztria).

Mindegyik Homepod Minihez is vettem AC+, kérdés: azzal Magyarországon mit tudok kezdeni? Gondolom ilyen esetben Ausztriában tudnám csak intézni a cserét. Szerintetek is?

Igy van, sajnos amit itthon nem forgalmaznak azt nem tudod itthon cseréltetni. :confused:

Az akku cserének mi a “feltétele”?

Párom i12 minije 8 hónap alatt 82%-os lett, azóta semmit nem mozdult, de már nagyon csere érett… természetesen ac+ kötve.

Hát elvileg 80% alatt, vagy “Szerizeltesse az akkumulátort.”

Köszi a gyors választ!!
Sajnos sejtettem, de gondoltam egy kérdést megér! :slight_smile:

Alapvetően az sem baj, ha csak (vagy legközelebb) ott tudom elintézni az esetleges cserét. De mindenképpen kényelmesebb lenne, ha forgalmaznák Magyarországon is. :wink:

USA-ból hozozz ott kifizetett ac+ is érvényes itthon igaz?

Igen, globálisan a világon mindenhol már.

A havidíjas AC+ is érvényesíthető itthon? Nekem UK havonta fizetős verzió van.

mindegy, milyen típusú, csak az számít, hogy legyen.

Igaz :joy::man_facepalming:t2: Nekem telefont cseréltek mindig, de külföldi apple store-ban.

Működik +++

1 kedvelés