AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

Ki kell próbálni. :slight_smile:

1 kedvelés

Hát ezt passzolom :confused: Nincs benne tapasztalatom hogy USA-ban ez hogy megy. Eléggé kontrollárja ezt az Apple láthatod, hogy nem nagyon engedi más országból ID-ból csinálni. Ha sikerül valahogy megoldani mindenképp írd ide kérlek a tapasztalatodat.

Én azt sem tudtam teljesen, hogy meg lehet újítani az AppleCare+ -t.

@went @SzifonAdmin ha amerikai kártya kell hozzá, akkor szerintem a Revoluttal nem fog menni, mert az angol, és nem amerikai.

1 kedvelés

@Jadeye Az amerikai kártyára írtam én be az OTP-set, és fogadta el, azok után szerintem próbálkozni bőven megéri bármivel, aztán maximum nem sikerül és angol régióban kell megvenni a drágábbat angol kártyával. (Revolut, és talan Curve vagy Monese is jó lehet úgy)
@SzifonAdmin Én sem tudtam, hogy lehet hosszabbítani ameddig fel nem ajánlotta, ez nem lehet egy széles körben bevezetett dolog. De nem adom fel, nem akarom, hogy februártól elvesszen. Ha minden kötél szakad felhívom az USA supportot hátha ők tudnak segíteni, és nem elküldenek.

1 kedvelés

Hello! Nekem is Telekomos van ahogy a cikk írónak is. Nekem se hozza fel az app mit kell átállítani ,hogy onnan tudjam intézni én is??Régiót nyelvet?? Mert látom Angolon van a tied is amikor a cikk képei fel vannak rakva. Se az oldal link nem hoz fel semmit se a Támogatás app csak azt ,hogy zöld pipa a 11 pro Maxom mellett. Plusz állandóan azt mutatja ,hogy az  tv hoz tudok kötni még december 29 ig de ahoz nem is lehet kötni! Nem is enged tovább csak egyből azt dobja fel ,hogy hívjam a támogatást ezt meg is tettem egyszer és azt mondták nem lehet hozzá kötni…Valami trükk csak van benne amit nem írtál le a cikkben! :slight_smile:

https://mysupport.apple.com/add-coverage/producttypes ezen a linken próbáld meg! :slight_smile: De ez le van írva a cikkbe a képek után!

1 kedvelés

Leírtam,hogy kipróbáltam ,és beadja a készülékemet, és azt ,hogy: Milyen problémát tapasztal az iPhone készülékkel? Itt vannak lehetőségek ,és ennyi semmilyen applecare+ nincsen!!!
Azért kíváncsi lennék, hogy egy magyar régiós Telekomos készülékre mióta ajánlja fel az Applecare+ szolgáltatást?? Legalább privátban megírná aki a cikket írta erről vagy konkrétan aki a Telekomos telefonjára kötötte, hogyan is csinálta meg.Mert ahogy le van írva a cikkben úgy biztosan nem !
Se a Támogatás alkalmazásban se a linkelt weboldalon nem ajánl fel semmit se a telefonomra lépve…

@kkp900 ebben az esetben valószínűleg már túl lehetsz azon az időtartamon, ameddig megkötheted rá. de erre mi nem látunk rá, ezt csak az Apple Támogatás tudja megmondani, tehát őket lenne érdemes megkérdezni: https://apple.com/hu/contact

emellett a https://checkcoverage.apple.com oldalon a készüléked sorozatszámát megadva is tudod ellenőrizni, ki fogja írni, hogy jogosult vagy-e AppleCare vásárlására, vagy sem.

November 5.-én vettem a telefont. Szóval marhára nem vagyok kicsúszva a 60 napból. Azért azt ne mondjátok már nekem, hogy az egyik Telekomos telefonra lehet venni a másikra meg nem? Le ellenőriztem nem adja be sehol sem. Ezért kérdeztem, hogy mit állítottatok át a telefonon? Azért az vicces lenne ,hogy felhívnám az Applet ,hogy Applecaret+ szeretnék venni fiktív lakcímmel ahogy ti is leírjátok pontosan nem így hívjátok de amit csináltok az pont ez. Mert ,hogy ti sem laktok se amerikába hivatalosan se angliába pld az is biztos az elmúlt pár évben amikor kijátszottátok az Applecaret+ telora laptopra ahogyan a cikkben is volt írva. Na ezzel semmi bajom sincsen ,csak pontosan a legfontosabb részt hagyjátok ki a leírásból, hogy mit kell trükközni, hogy be lehessen állítani. Nyílván aki a cikket írta az is azért csinálta neten ,mert akkor nem ellenőriznek stb…nem úgy mint amikor telefonon intézed azt ilyet velük. Egyszer már próbáltam telefonon applecare+ venni de nem sikerült mivel a mi országunkban nem lehet hivatalosan. Mondjuk a lakcím az minek is kell amúgy küldenek egy számlát oda vagy mi? Szerintem nem szoktak már papír alapúan semmit se küldeni ők sem… vagy tévedek?

Én azért írtam elsődlegesen ,mert Telekomos magánemberként vásárolt telefonnal rendelkezem ,ahogyan a cikkben is le van írva! Ezért próbálnám én is megkötni rá. Eleve nekem az furcsa ,hogy ha magyar régiós a Telekomos telefon akkor ,hogy nem látják ezt az Applenel? Vagy csak nem foglalkoznak vele? Vagy nem magyar rádiós a Telekomos telefon amit árulnak??

a cikkben leírta @SzifonAdmin kolléga, hogy mit tett. ennyi információ alapján mi nem tudjuk megmondani, neked miért nem sikerül.

Nálam pont aktuális a dolog.
Mi van akkor ha külföldön vásárolt termékre veszem meg ami Magyarországon nem kapható? Pl. Apple Watch Cellular? Ebben az esetben hogyan tudom érvényesíteni az AppleCare±t? Ki kell mennem Bécsbe vagy kiküldhetem az órát?
A másik kérdés, hogy bárhol megvehetem és bárhol érvényes lesz? Mert pl. Az USA olcsóbb mint mondjuk Európa.

ne vegyél LTE-s órát az USA-ban, mert sosem fog menni vele az LTE itthon.

Nem órát akarok ott venni hanem AppleCare + t. Megéri?

ha megvan minden követelményed hozzá, akkor meg tudod venni, de tudommal itthon nem foglalkoz(hat)nak olyan készülékekkel, amelyeket az Apple itt nem forgalmaz, tehát viheted olyan országba, ahol a cég forgalmazza. ez az AppleCare-től független.

nálad az lehet a baj, hogy amikor a gépről lekérdezed a support oldalon a seria szám alapján hogy meddig van garancia addig nem fogja feldobni az applecare+ amig előtte a régiót az oldal alján át nem állítod uk-re. Ha átdobod a seria számod megnézem neked és csinálok egy képernyőképet neked. Biztos vagyok benne minden telefonomon és ezközömön applecare+ van itthon vásároltam mind. Azért tud működni mert egy applecare+ az nem személyhez kötödik hanem az eszközhöz, és ha te eladod az megy tovább az új vásárlóhoz. Ezért tud működni mert ha kérdeznék is te simán mondhatod hogy már így vetted és ennyi, nyilván nem küldenek papíron semmit sehova csak mail-en, de mivel ez egy szerződés ezért kell hozzá egy cím is.

Jó reggelt ! És köszönöm neked a választ!:ok_hand: Németre átállítottam, és úgy már működik.
Sőt az a durva ,hogy így már az  tv re is engedi egyből megkötni a z applecaret mondjuk ez csak a sima de az se rossz 29 euróért szerintem. De ,hogy azt miért nem lehet itthonról megkötni azt nem értem pedig egyedül azt dobja fel a Tágomatás alkalmazásban. Na még van 30 napom eldönteni ,hogy megkötöm -e a túlóra. Mivel részt veszek a csere programba így évente cserélhetem a telefont ezért nem biztos , hogy van értelme megkötni 70 ezerért 1 évre ameddig nálam lesz a telefon. Még annyi lenne hozzád a kérdésem, hogy akkor a címmel kapcsolatosan gondolom van egy címed amin sose laktál angliába, de létező esetleg valami ismerősödnek a címe igaz? Pld ha megadom a régi lakcímemet németbe akkor nem fognak küldeni oda semmit se ugye? 13 éve nem lakok ott ezért kérdezem csak… Meg gondolom Revolut kártyát engedi majd ,hogy azzal fizessem ki? Valaki próbáltam már esetleg? De van Monese is meg Transfervise is ha azokkal jobb esetleg…

Fura, hogy neki csak így dobta fel, nekem simán ment minden ellenőrzés, de valóban nem figyeltem milyenre volt az oldal állítva alul. Szerintem nekem ott alapból UK volt, mert ugye azzal próbálgattam és az Apple-Support alkalmazásból vitt el arra az oldalra, így derült ki, hogy van alternatív opció.

Köszi a tippet :slight_smile:

Én létező címet adtam meg, ismerősét. Természetesen bármilyen címet megadhatsz. Én UK kártyával, Monzo-val fizettem, de Monese szerintem tökéletes lesz nálad, UK-hez.

Nyilván, próbáld meg, ha nem megy akkor nem megy, ha elfogadja akkor elfogadja. :slight_smile:

Sajnos, ahogy @Jadeye is mondja. Garanciális ügyintézés sajnos olyan készüléken nem lehet hazánkban, amit nem forgalmazunk. Ilyen például az Apple Watch rozsdamentes-acél óra, vagy titán változat, de a HomePod is hasonló hányatott sorsú jelenleg.

A Telekomtól vettem. Annyit még érdemes megemlítenem, hogy a régió US-re van állítva a telefonon.

1 kedvelés