AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

És Ausztriában tudnak vale foglalkozni?
Azaz ha kötök AppleCare+ az USA-ban akkor az érvényes lesz Ausztriában is csak be kell mennem személyesen?

Igen :slight_smile:

apple care+ usa vásárlással revolut kártya nem működik, kipróbálva. Marad a drágább európai,esetleg transferwise…

A transferwise bin is uk mint a revolut

És ha dollár van a TransferWise számlán? Azt nem érzékeli USA kártyának?

Az elfogado oldalnak tok mind1 milyen penzemben van fedezet a kartyan. Azt megoljdak a kartyatarsasagok. A kartya elso szamjegyeibol latszik a folder/orszag/terulet/bank/bankfiok, itt szokas az orszagot/foldreszt ellenorizni.

Akkor marad UK vagy Hollandia, hol olcsóbb?

Most mondom, hogy nem fogja engedni mert nem német a kártya csak a revolut ha UK-s, transfervise monese és curve fog menni szerintem és ezért UK cím kell és ott tudod megvenni nagy valószinűséggel.

Olyan kártyám van ami Holland bank hátterű azaz EUR alapú. De nem igaz, hogy nincs valami online MasterCard vagy Visa ami USA hátterű. Eddig amit láttam ott mindenhol kellette egy állandó USA lakcím.

care+ apple watch 5 esetén euróban (középárfolyamon) Usa 77,3 Euro , Nemet,osztrak holland stb 99 Euro
UK 105,7 Euro.

Köszi!
Szerintetek megéri órára kötni? Ha amúgy is vigyáz rá az ember? Ha jól olvasom a plusz az akkumulátorra is érvényes azaz lehet, hogy mondjuk 2 év után kicserélik azért mert már nem olyan az aksi mint újkorában?

Mit gondoltok?

ezen agyalok én is,ez az első órám,de itt többen írták ,hogy törnek gyorsan…

Szerintem Sport órára kérdés nélkül megéri! Karcolódik, törik, minden… rozsdamentes-acél órára nem érdemes, az azért bírja.

A karcok miatt is cserélik? Mintha azt olvastam volna, hogy arra nem vonatkozik a garancia.
Viszont a rozsdamentes óra meg drága, nem 1 évre veszi az ember és ha 1,5 év után valami van az aksival akkor ha jól tudom azt nem cserélik csak az egész órát ami fizetős…

Szóval nem tudom mi a jó döntés…

Ha karcos, nyilván nem cserélik, de betöröd a kijelzőt, cserélik. :smiley:

:slight_smile:
Ezt értem, de nekem párom már ejtette el kőre a sport órát és semmi még egy karcolás se látszott rajta.
Tehát nem is értem, hogy az Apple-nek ez miért éri meg. Mert gondolom az ilyen esetek 90%-ban a kalapáccsal találkozott véletlenül az óra…

telefonnál is szerintem olyan, hogy valaki vagy vigyázik rá vagy tökre nem érdekli és akkor persze, hogy 1 év után kijelzőcsere…

Hát,

jó kérdés :slight_smile: Nekünk mindig megkarcolódott a Sport óránk sajnos. Jelenleg az iPhone 11 Pro-ra kijelzője is karcos lett már… pedig azt mondják ez a legellenállóbb üveg.

Svájcban 99 CHF~90 Euro.

Azért nem ingyenes a javítás vagy a csere. Nálunk 69 CHF és kétszer cseréltetheted a 2 év alatt. Szerintem ki van az számítva, hogy még nem veszteséges nekik. De amúgy apple care+ nélkül dobhatod is ki a sport órát, ha betörik a kijelzője mert majdnem annyiba kerül mint egy új óra. ( 335 a javítás, 449 az új) Amúgy tényleg szerencséje volt párodnak. Nekem egy gyorsabban becsapodó légytől is betörik :joy:

És ha valami kamu dolgot ki találsz akkor is kicserélik neked? Nem jut eszembe de
Mondjuk beragad mindig a tekerőmuzsika vagy folyton lefagy … vagy ezt elkezdik vizsgálni?