AppleCare+ vásárlása hazánkban az iPhone-hoz, iPadhez vagy Apple Watch-hoz!

Összetöröd “véletlen” és kész, tényleg az a legegyszerűbb. Őszintén megmondom, hogy én az apple care lejárata vége előtt pár nappal összetöröm “véletlen” a telefonom és mindig úgymond új telefont, órát ajándékozok tovább a családnak.

Biztos bennem a hiba de valahogy úgy hozzam nő egy telefon vagy óra, hogy nem tudnám véletlenül elrejteni …

De teljesen logikus amit írsz…

USA AppleCare+

Végül ma sikerült az USA régóra állítva is aktiválni az olcsóbb 199 dolláros AppleCare+ -t. Ehhez tényleg USA bankkártya kell és cím, de magyar Telekomos készülékre, itthonról aktiváltam, kényelmesen.

Van kártya javaslatod, ami gyors és egyszerű?

Ismerősnek Amazon Chase kártyája van, ez nem webes, normál bankos kártya.

Ez lassan, de elérhető európából is (elküldik ide a kártyát?), vagy kell egy ottani cím és csak oda is küldik meg?

Ez rendes bank, tehat kell helyi cim es amerikai allampolgarsag.

Értem. Tudsz esetleg vmi más online lehetőséget?

Ha tudnek beleirtam volna a cikkbe :))) Sajnos nekem is csak ilyen kartyaval sikerult, ezert ajanlottam a UK-t joval konyebb.

Ott mennyi lett volna ugyanez?

Ott van benne a cikkben :man_shrugging:t2::joy: UK 199 font us 199 dollar.

Bocs, ahhoz el kellett volna olvassam. :see_no_evil:
Ja és persze köszi :pray:
Jav: Megnéztem és rájöttem, hogy ugyan átfutva, de olvastam csak többet kellene aludni

1 kedvelés

Semmi gond :wink: turelmesen valaszoltam. Sajnos a USA dolgok mindig nehezebbek. Nekem szerencsem van ismerossel, azert ez nem olyan konnyu, ha nincs kint allampolgar ismerosunk. UK / EU joval konyebb, nyilvan dragabb, de ezert van ez a cikkben mert sokan igy megtudjak csinalni. De az USA sem lehetetlen a fentiek alapjan.

Sziasztok!

Valakinek van ötlete, hogyan lehet USA bankkártyát igényelni? Eddig bárhol néztem mindenhol kért valami társadalombiztosítási számot. Lehet nem jó a megfogalmazás. A lényeg, hogy mindenhol elakadtam.

csak úgy nem tudsz igényelni. egy kinti ismerős küldhet neked mondjuk egy prepaid Visa kártyát (vagy legalábbis a kártyán lévő számokat), X dollár előre feltöltött összeggel, de azt általában nem tudod utána újból feltölteni és használni az SSN (social security number) nélkül, SSN-ed meg nem igazán lehet csak úgy.

Sziasztok!
Próbáltam UK előfizetni, de sehogy sem sikerült. Az app szerint február 2ig vagyok jogosult. Revolut kártyával próbálkoztam, mindenhol ugyanazt az UK címet adtam meg (apple ID, tartózkodás, bankkártya adatok etc.)…az utolsó lépésnél megis minden alkalommal ezt a hibaüzenetet írta ki: your billing info must match your residence…
A készüléket Magyarországon vettem kereskedésben, a valós fizikai tartózkodási helyem is M.o.
Tud valaki segíteni? Köszönöm előre is!

Szia, Biztos, hogy mindenhol a UK állítottad be? Tehát a UK oldalon nézed? Az országot jól írtad be? A kártyán van Font? Elvileg kellene, hogy működjön.

Mindenhol átállítottam…buktam is az ingyenes 1ev apple tv előfizetést. Atallitottam az applepayben is a számla infokat, a revolut oldalán is azt a címet adtam meg…A kártyán font számlát állítottam be alapnak. 15-20font korul lehet rajta, de addig nem szeretnek többet felrakni, amíg el nem jutok legalább a fizetés oldalra. Viszont mindig előtte all meg a dolog, miután bepipáltam a kötelező felteteleket es továbblépésre kattintok.

Ja igen…a revolut kártyát csont nélkül bevette az applepay, szóval gondolom enged vele fizetni a storeban is

és biztos, hogy eleve UK volt már az oldal legalján is kiválasztva, még mielőtt bármit elkezdtél volna?