Az AirPods a legkedveltebb vezeték nélküli fülhallgató, de nem a hangzása miatt

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/17/az-airpods-a-legkedveltebb-vezetek-nelkuli-fulhallgato-de-nem-a-hangzasa-miatt/

A Counterpoint Research nagyszabású fogyasztói felméréséből kiderült, hogy az Egyesült Államokban az AirPods a legkedveltebb vezeték nélküli fejhallgató, erről a 9to5Mac is beszámolt. Azonban fontos kiemelni, hogy nem a hangzása miatt. De akkor vajon miért szeretik ennyire az emberek? A válasz egyébként egyszerű. Az AirPods kicsi, könnyed és kényelmes. Más vezeték nélküli fülhallgatókkal összevetve egyszerűbb…

Bose QC35II, miután meglett az Airpods-ot el is adtam.

A kettő azért nem összevethető szvsz, mert az egyik fejhallgató míg a másik csak egy füles, persze hogy más a hangja, de a méretei is, abban meg apple jobb sokkal

Almatakorteveeel
Utcara sose vennek fel egy ekkora fejest
Bicora meg plane nem

Értő olvasás megy?
A kérdésre válaszoltam ami a cikkben volt, pont leszarom, hogy te mit hol mivel csinálnál!

Fogyatékosoknak:
Neked melyik a kedvenc vezeték nélküli fül- vagy fejhallgatód?

1 kedvelés

Hol vetettem össze a kettőt?

Sehol és nem is azt írtam hogy összevetetted, hanem hogy mivel az egyiket eladtad a másik miatt, írtad a cikkre reagálva, gondolom mert neked az felelt meg jobban. Mert ugye a kettő másik kategória és persze hogy aki főleg zenére használja és az fontos hogy tudjon fülesként is dolgozni a telefonnal, annak a Bose jobb, akinek meg a másik fontosabb és zenét is hallgat annak a kicsi füles jó. Én pl ha már meglenne mindkettő akkor maradhatna is, mert ha zenehallgatás van akkor ugye a Bose, de ha csak mint füles kell akkor jobb a kicsi sztem, persze ez a magán véleményem, ki hogyan szereti. Ezért is írtam ,hogy nem is összevethető. A kettőt összevetni olyan lenne mint ha egy Audi A6 quattro-t hasonlítanánk a Q7-hez én erre gondoltam kb. :woozy_face:

Meg azért az eladásokat az is megdobja, hogy a sok csőlátású amerikai azt gondolja, hogy az ájfónja csak az erpoccal megy…

Én személy szerint imádom, és nem is cserélném le másra.

Iszonyatosan kényelmes, ellenben én nem tudom elviselni a fülbe bedugós fülhallgatókat. Annak is megvannak a maga előnyei, de elviselhetetlen számomra. Szerencsére az Airpods nem ilyen.

Rendkívül gyorsan csatlakozik mindenhez, és a hangzása is rendben van. Persze ha nem várunk egy earbud fülhallgatótól egy 100 ezer forintos fejhallgató minőséget.

1 kedvelés

Miutan megvettem a Bose-t, egyszer se használtam, szóval racionálisabb döntésnek gondoltam eladni minthogy elmodhassam, hogy van egy Airpods-om is…
Majd ha úgy gondolom, hogy nem tudok azzal a tudattal lefeküdni, hogy nincs, akkor veszek egy másikat.

Bose-ba melyik vezeték nélkülit ajánljátok ?

Van olyan másik fülhallgató,amely ugyanazt nyújtja,mint egy Airpods? Tehát összhangban működik a watch-al például és tudom róla vezérelni…,akkor a telefonnal is ugyanúgy csatlakozik,hogy csak kinyitod a dobozát és kész…érintős mindkét oldala,beállítható a telefonon keresztül,hogy milyen funkciókat akarunk jobb-,vagy baloldalon…,vagy éppen leteszem a telefont valahol és a füles használva a hatótávon belül hallom,hogy ahol a telefonom van,ott mit beszélnek esetleg…kb.figyelő-hallás funkció…satöbbi…van ugyanilyen tudású kényelmes viseletű,pici és vezeték nélküli BT füles? Mert ha igen,azt veszek…ja és olcsóbb is legyen,de tudja ugyanazt,amit az Airpods…szóval segítenél?