Az Apple bemutatta a HomePod minit – megjelenés, árak, újdonságok

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/10/14/az-apple-bemutatta-a-homepod-minit-megjelenes-arak-ujdonsagok/

Az Apple 2017-ben mutatta be a HomePodot, és úgy látszik, 3 év után szeretnének betörni arra piacra is, amit az Amazon és a Sonos ural jelenleg. Ezt pedig az új HomePod minivel tervezik megtenni – bár hazánkban a magyar Siri hiányában sajnos továbbra sem érhető el a termék. A HomePod a maga 100.000Ft fölötti árával sajnos igencsak…

Hát jól sikerült nekik betörni erre a piacra. Pontosan ötszöröse az ára az Amazonénál. Amúgy nekem nagyon tetszik. Azért arra odafigyeltek minden videónál hogy ne láss kábelt. Holott 1 dkg akkumulátor sincs benne. Nem tartom korrektnek.

En az osszes asztalon lattam a kabelt, ahol a keynoteon latszott a homepod.

Azért te se gondolod komolyan, hogy egy 20 eurós hangszóróval össze lehet hasonlítani hangzásban…

1 kedvelés

Volt is csak ugye a műszaki ember más szemmel nézi a videót egy bemutatónál.
Akkor ha jól értem egy ilyennel már meg lehet csinálni amennyiben létezik hozzá kiszolgáló eszköz /-zök hogy indulok fürdeni /tussolni és beszólok, 40 fokos vizet kérek 50L-t vagy közepes nyomáson és mire a fürdőbe érek csak bele/alá kell lépnem? :crazy_face: