Az Apple bemutatta a teljesen újrahangolt, 2. generációs AirPods Pro-t

Eredetileg itt jelent meg: Az Apple bemutatta a teljesen újrahangolt, 2. generációs AirPods Pro-t - Szifon.com

Sok pletyka látott már napvilágot a 2022-es év folyamán az ősszel érkező Apple termékekről, a találgatásoknak az európai idő szerint szerdán este rendezett “Far out” nevet viselő esemény vetett véget. Bemutatásra kerültek az új iPhone és Apple Watch modellek, és a teljesen megújult, 2. generációs AirPods Pro is. A szeptember 23-tól kapható eszköz esetében az…

Egy Hi-Res minősítés jó lett volna, mert ennyiért ez konkrétan nem sok. Illetve ebben az árkategóriában van bőven jobb. Valószínű estek az eladások és csináltak egy frissítést ahol semmi nem változott csak a felesleges paraszt kábítás. ezt a megtalálást megcsipogtatás tudja más is. Meg szinte az összes ficsört. Jó lenne ha lenne valami ami miatt ezt válaszaja az ember. Én nagyon vártam de csalódott vagyok. És megjegyzem hogy nem az árát firtatom hanem amit kapok érte.

Az Apple nem az arcodba nyomja az ájfont ha beírod a holnap címét hanem megemlékezik az uralkodóról. Nagyon elegáns gesztus. Apple.com