Az Apple bemutatta az AirTaget, amivel megkeresheted a kedvenc dolgaidat!

várunk minél több kérdést, és akkor azokat mind kipróbáljuk. :slight_smile:

(de azt amúgy fenntartom továbbra is, hogy nehéz elképzelni, hogy az Apple ne csinálta volna meg hülyebiztosra, minden ilyen létező, egymásnak jelenleg ellentmondónak tűnő dologra is gondolva.)

Ez egy kütyü ami segít a becsületes megtalálónak egyszerűbben vissza juttatni a megtalált dolgot a tulajdonosának. Meg nekünk, hogy ne kelljen reggel 20 percet a kulcsot keresni ami már egyszer a kezünkben volt és már nem tudjuk hova raktuk megint le. Aki lopásvédelemre venné meg az szerintem keressen mást.

Mondtam én már máshol, hogy neked valami nyűgöd van velem, mert rendre engem pécézel ki magadnak! Honnan és melyik mondatból vetted ki, hogy nem értettem meg hogyan műxik? Az előttem szólóhoz intézett válaszom az általa leírtakra volt reakció és semmit nem gyártottam-szőttem, csak kiemeltem a lényeget és semmit sem találtam ki, mert ott leírtam azt ahogyan műxik és már 1000 bocs hogy az én kicsit sarkítva írtam le az ütközést és ezzel nem vontam kétségbe azt a tényt sem, hogy nem lopás ellen csinálták meg.
Na mindegy, másképp jár az agyunk ezt látjuk tisztán, neked az jó ahogy tied, nekem meg ahogy az enyém és ez nem is fog változni, nálam tuti. :crazy_face:

Na én nem fogom 30.-án megkapni az AirTag-et :frowning: 2-3 hetet kell várnom mire meg jön vagyis addigra igérték az -nél.

1 kedvelés

Ez sad :frowning: nekünk megjön időben :smiley: Ráadásul duplán.

Android-os telefonnak is jelez, már ha nfc-s a teló.

Sajna nálam szinten ez a helyzet.
Tudtok vmi olcsó és kicsi kulcstartót javasolni?

Az Apple-nél lehet kapni a Belkin-től 5400-ért.
Amúgy sikeresen csináltak egy terméket amikor a kiegészítők drágábbak mint a készülék :joy:

Sziasztok!
Én is gondolkodom airtag beszerzésén. Én a kutyáink nyakörvébe tervezek tenni, első sorban az lenne számomra érdekes, hogy vajon megoldható-e, hogy jelezzen, ha adott GPS ponttól, (otthon) mondjuk 50m távolságra eltávolodik az airtag (kutya).
A lényeg a kis garázdák, ha esetleg kilógnak a kapun, akkor minél hamarabb értesítést kapjunk arról, hogy gáz van.

Ez most jelenleg nem, DE valszeg 2-3 frissítés múltva a Parancsok alkalmazással megoldható lesz. Lehet már most is megoldható a parancsokkal, de még nincs a kezünkbe. Tesztelni fogjuk. :slight_smile: Szóval mindenképp lesz ilyen opció, de kérdés mikor.

És kiegészítő nélkül sok esetben nem is tudod használni😃 ügyesen áraztak, mert a Samsungnak rendesen alálőttek, viszont ahhoz nem “kötelező” a kiegészítő😃

Ez igaz és egy vicc, hogy nincs gyárilag olcsóbb műanyag tartó. Na de 2-3 hét és szerintem mindenhol lehet hozzá venni mindenféle kiegészítőt a szivárvány minden színében.

Hát lehet megköveznek érte itt, de az Ali-n én régebben kerestem ilyen célra és volt rengeteg féle ami kifejezetten erre van kihegyezve, beállítható geokerítéssel stb. Igaz SIM kell bele, mert még akkor nem találtam eSIM-es verziót, de vannak egészen használhatóak is mármint akkuidőben értve és árban sem vészesek, csak türelmesen kell böngészni előbb-utóbb találsz majd olyant ami megfelel.
Van olyan hazai forgalmazó is akik behozzák és ők garit is adnak itthon rá meg szolgáltatást, csak hát úgy kb a duplája lesz az ára és némi havi díj is lehet, ez változó. Persze ezeket saját márkás eszközként adják.

Nem igazan erre van kitalalva. Sot, egyaltalan nem. Peldaul ha meglepnek a kutyak es az airtag egyetlen Apple eszkoz mellett sem halad szaz metereken at akkor nem fogsz rola ertesitest kapni.

Erre inkább egy ilyesmi lenne a megoldás.

Kicsit túrtam a netet ezt a két szélsőséget találtam:
3.297 (2 db) - 162.538 Ft (1db !!!)

Jó, de az Hermés (amit amúgy elmebetegnek tartok egy kulcstartóért, egy Louis Vuitton is “csak” a fele :slightly_smiling_face:) , a sima Apple azért nem ennyire durva. Az ESR-t már én is néztem, rendeltem is már tőlük direktbe a MagSafe-es telefon töltő-tartót. Megbízhatóak. Amúgy jönnek már szép lassan a kiegészítők

Vicces, hogy egy kiegészítő kiegészítője kerül annyiba, mint egy telefon :wink:
A legdurvább viszont az, hogy már csak 5-6 hétre szállítanak belőle 🤦

1 kedvelés

Várunk júniusig és lesz Chipolo One Spot, még talán olcsóbb is lesz, ugyanúgy lehet a Find My-ba tenni. Ugyanúgy cserélhető elemes lesz. Nem karcolódik szarrá mint ez, sőőőőőt feltaláltak egy hatalmas dolgot, a LYUKAT !!! Mert azon van egy LYUK bmeg amivel fel lehet akasztani bármire, egyszerűen. EGÉSZEN ELKÉPESZTŐ!!! :smiley:

Ettől függetlenül, szép az AirTag, nekem is tetszik, de van alternatíva.

De viszont csak Bluetooth, azért az AirTag több mindent tud, de persze a kérdés, hogy kinek mire kell.

1 kedvelés