Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 10-et és az "újragondolt" Apple Watch Ultra 2-t, valamit az alvási apnoe érzékelését

Eredetileg itt jelent meg: Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 10-et és az "újragondolt" Apple Watch Ultra 2-t, valamit az alvási apnoe érzékelését - Szifon.com

Őszintén szólva én egy picit többet vártam idén a 10 éves évforduló alkalmából, legalább egy új szenzort, vagy valami teljesen új designt, de összességében legalább nem egy teljesen unalmas frissítés érkezett, mint ahogy azt az utóbbi években megszokhattuk. No de nem ennyire rossz a helyzet, mert bizony bővelkedünk újdonságokban. Nézzük is meg őket. Az Apple…

Mikor láttam, hogy nem Watch X-nek, hanem Watch 10-nek hívják, tudtam, hogy nem lesz itt semmilyen jubileumi-forradalmi kiadás. A megszokott elég unalmas -összességében kifejezetten unalmas- keynote volt. Nagyon átalakultak a dolgok 10 év alatt. Annak idején nagyon vártuk az újdonságokat, szinte viszketett az embere tenyere, hogy megvegye őket, most egy általános tech hír, amit az ember elolvas vagy sem. Aztán ha elromlik valamelyik eszköze, akkor bemegy a boltba és megveszi az aktuális legújabbat.

1 kedvelés

Szerintem meg inkább az Ultra, még a régebbi is, azok legalább elmennek 2,5-3 napot. Vicc az egy napos üzemidő, főleg ha valaki alvásfigyelésre is használja (ami az egyik fő tulajdonsága) vagy kicsit többet sportol. Maradhatott volna kicsit vaskosabb akkor legalább a 2 napot elbírná.

1 kedvelés

Jól látom hogy a véroxigén mérést kivették?

Nem csak az új egységekre igaz, de a régiekre is, ha az Apple szabadalmi perének elvesztése után történt az értékesítés. Nekem ez egy nagyon fontos tulajdonság, bár a szoftveres kikapcsolás csak az USA-ban történt meg, ahogy olvasom, de az visszamenőleg is. Nagyon úgy néz ki, az Apple elzárkózik a licencelés témájától.

The ability to measure blood oxygen is no longer available on Apple Watch units sold by Apple in the United States on or after January 18, 2024 .

Minden termék konkrétan nevetséges. Legalább nem emeltek árat. A legkínosabb az airpods max új színei. Nah. Arról kellet volna a legjobban hallgatni. Szégyen.

@White64GB nekem Series 5-ről illetve iPhone 14 Pro-ról bizony igenis érdekes mindkét idei modell, főleg hogy a sima 16 Pro, tehát a nem Max méret is megkapta a pentaprizmás optikájú kamerát.

az AirPods Max esetén a színek mellett az USB-C az, amit még kiemelt az Apple, ezek a látható változások.