Az Apple bemutatta az Apple Watch Series 4-et – árak, megjelenés, technikai adatok

honnan veszed, hogy az óra neten keresztül oldja meg a telefonálást?

Jó magasra szabták ott az árát. Nálunk asszonynak havi plussz 5 CHF fizetünk.Mondjuk nálunk nem külön előfizetés, hanem egy előfizetéshez tudsz több készüléket hozzácsatolni, pl ipadet is multidevice simmel vagy watchot esimmel. Egy számhoz maximum öt készüléket kehet csatolni.

Külön előfizu az órára? Pont a lényegét veszíti el ezzel!

Külön előfizu van hozzá igen.
A DT és az MT háttérrendszerei baromira különböznek. A SIM kártya kezelése például még a W900-as időkből származik. Nem úgy megy az, hogy te is té én is té és akkor ugyanaz a rendszer csak másik ország.

Beszéltél egy huszadrangú ügyfélszolgálatossal, és azt veszed elfogadható információnak, és nem azt, ami az Apple support oldalán van kitéve? :smiley:

Nem én csak leírtam amit mondott a figura. Főleg mert azt amit említesz nem olvastam, de dobhatnál egy linket hogy ne kelljen keresgélni, köszi!

Én is többször érdeklődtem már a szolgáltatóknál, hogy mikorra várható hazánkban is az apple watch lte használata, de sehol semmit nem tudnak. Egy T-s vagy Pannonos architektet kéne megkérdezni, talán ő tudná :smiley::joy:

Ott van a tiéd előtti kommentemben. Belinkelt index.hu cikk, abban pedig link az apple support oldalára.

Ja igen, elkerülte a figyelmem és ha már az apple oldalán kint figyel akkor talán lehetővé is teszik a dolgot itthon is.Már csak az a kérdés marad, hogy a meglévő T-s sim-et át lehet-e eSIM-re váltani, mert akkor mivel ők függetlenül árulják, bele tehetünk másik szolgáltató simjét a slotba.

nincsen semmilyen “slot”. teljesen elektronikus a dolog az órán, gyakorlatilag egy konfigurációs profil lesz ez.

Az órán tudom, én az iphone Xs-re értettem a lehetőséget

Abban az esetben ez egy sima SIM csere. Az előfizetéshez egy eSIM-et kell rendelnie az ügyintézőnek.

Az ok, csak megadják-e majd ennek a lehetőségét, ezen agyalok. Mert ugye a többinél nincs hír sem arról, hogy eSIM, de ki tudja

erről a szolgáltatón kívül más nem fog tudni felvilágosítani.

Most is kérhetsz eSIM-et, meg van adva a lehetőseg.

Most fölösleges, majd amikor kijön az Xs és üzletiben is el lehet hozni, akkor kiderül működik-e a dolog.Addig sztem teljesen meddő erről elmélkedni, pláne hogy okoztak már értelmetlen dolgokkal a szolgáltatók meglepiket, nem 1x .

A szolgáltató is csak majd aznap fog normális felvilágosítást adni, amikor megjelenik az új iphone, előbb az üfsz. sem szokott tudni semmit. A kapcsolattartónk személyesen sem tudott mondani még semmit, csak tippelnek mi lesz.