Az Apple bemutatta az iPhone 11, az iPhone 11 Pro és Pro Max modelleket – árak, megjelenés, technikai adatok

Mit jelent a portre kamera?

tele

Nem csak a hivatalos forgalmazót nézve: iPhone XS ára 295000,-, iPhone X 274000,-, illetve az új iPhone 11 289990,- Ft. Csak azt nézve, hogy kb egy árban vannak, közel hasonló a képességük, lényegében melyiket éri megvenni? Vegyük alapul a kijelzőt “minőségét”, a processzort, vagy a kamera képességeket, esetleg nézzük a szoftver frissítéseket? Nekem SE-m van, néha elgondolkodom a cserén, de valahogy nem tudok dönteni, hogy érdemes-e (a jelenlegi készülékkel semmi problémám). Nem kérdésnek írtam, csak “hangosan” gondolkodtam :slight_smile:

Lesz erről cikk 2-3 nap múlva, amint a kezemben van mindkét új készülék. Az iPhone X-et sztem már nem éri meg megvenni, max használtan újonnan biztos nem.

OFF

most olvastam 9to5mac-en, hogy mindegyik iPhone 11-be 4 gb ramot pakoltak, de biztosra csak az első teardown után lehet majd mondani. Akkor ne nagyon álmodozzak az új iPad-ekben 6 gb-ról? :man_shrugging:t2:

Volt mar arra pelda, hogy a bemutatott iPad tobb memoriaval rendelkezett, mint az elotte bemutatott telefon.

legyen így :slight_smile: