Az Apple bemutatta az iPhone 14 Pro és iPhone 14 Pro Max modelleket – technikai adatok, árak, megjelenés

Mire lecsúszott az összes extra a sima iPhone szintjére amire szükségem van addigra a sima iPhone szinte elérte a pro ár szintet. Szóval most mire eljutottam oda hogy nem aprót kell már megvennem vehetem pro áron a simát

1 kedvelés

miért ne lenne használható? itthon már mindhárom nagy szolgáltatónál van eSIM.

2 kedvelés

Az okés, de nem úgy van hogy amcsiban más megahertzen működnek mint európában?Vagy vajon ott úgy árulják hogy az e-sim kompatibilis legyen az eu szabvánnyal? Sztem emiatt nem biztos hogy veszel kint egy telót azt majd a magyar yettelre felregeled…

Sajna ez a trend, nem tudod megvenni apro-ért. :crazy_face:

1 kedvelés

egyféle eSIM szabvány van. a frekvenciasávoknak kizárólag az LTE / 5G esetén van szerepe, de majd hamarosan frissítem az erről szóló cikkünket az új modellekkel.

Es meg mindig nincs kint a szolgaltatok oldalan, erdekes, mar a bemutato utan kint szokott lenni.

Rohanok a yettel-be mert olcsobban adjak mint az Apple Store. xD

14 Pro Max 128Gb 600.000
14 Pro Max 256Gb 650.000
14 Pro 128Gb 550.000
14 Pro 256Gb 700.000

Valamit jol elkurhattak mert a Pro 256Gb dragabb 50k-val mint a Pro Max. xD

Mielott elveszne. :smiley:

Vajon a Vodafone nem kap / kapott szallitmanyt?
Yettel-nel is csak Pro van, sima nincs.

1 kedvelés

Telekom :slight_smile: Már alapból olcsóbban adja és még a jelenlegi hűség nélkülit se néztem meg.

Nálunk jelenleg 10perces várólista van online, hogy az árat egyáltalán neg tudd nézni a szolgáltatónál :joy:

Reméljük a iP15-ben azért több innováció lesz… (vagy nem)

Remeljuk az iP 15 mar teljes kijelzos lesz kivagasok nelkul, kamera meg minden szir-szar kijelzo ala kerul, kijelzobe epitett ujjlenyomatolvaso, ket oldali toltes, nagyobb zoom, usb-c kotelezo lesz mar eu-ban, jobb akksi… jah ezek az alap dolgok voltak amiket ennyi penzert siman berakhatnanak…

A kijelző alatti F-ID még azoknak sem jött össze eddig akiknek csak a kamerát kellett volna alá ültetni, mert ahogy olvasom vannak vele bajok, így nehéz lehet megoldani a mostani kijelzőknél.
Amugy meg tök ötletesen oldották meg ez az ablakosdit, mert el is veszik rajta az ember, hogy ott az érzékelők fölött sosincs semmi végül is, de mégis mintha nem is lenne kihagyott hely nekik. Érzéki csalás ez, bár videón lehet jobban néz ki a dolog, majd kiderül használat során, a véleményekből.