Az Apple kiküldte a meghívókat: iPhone 15 esemény szeptember 12-én, online!

Eredetileg itt jelent meg: Az Apple kiküldte a meghívókat: iPhone 15 esemény szeptember 12-én, online! - Szifon.com

Az Apple ma meghívót küldött ki egy szeptember 12-i eseményre, ami a WWDC-hez hasonlóan szintén csak online kerül megrendezésre. A menetrend szerint 12-én, helyi idő szerint reggel 10 órakor kezdődik majd az Apple keynote-ja. A bejelentést most is az apple.com-on illetve az Apple TV appban követhetjük majd, és hazánkban az időeltolódás miatt ez 19 órára…

Már a titán szóval megvettek :joy::joy:

Hát ez az egész bemutató egy igazi nagy bénaság volt és kevés újdonság! Kiveszett belölük a kreativitás???
Nekem mindenképp csalódást okoztak! Ja nem az USB-C végre megérkezett, csak beadták a derekukat, vagy a kényszer hatására?

Nekem a Series 9 kifejezetten tetszik, ha nem váltottam volna Ultra-ra akkor series 4-ről most váltanék series 9-re.

2 hete rászántam magam egy ultrára :joy: ( mintha nem tudtam volna, hogy jön 2) de hát ha az embernek bevillan valami akkor nincs 2 hét várakozás. 5 percenként frissitem a szolgáltató oldalát, hogy mikor lehet már rendelni a titán prot. Rég inditott már meg így egy készülék.

Ja, pont a 9. bőrt húzzák le erről a formáról, bár minimálisan volt “facelift” időnként, de semmi lényeges.

Engem rohadtul idegesít hogy nincs meg az új gesture és a keresés funkció a régi ultrában. Őszintén lesz majd cikk az ultráról és alapból nem éri meg szerintem megvenni, legalábbis hazánkban persze. A series 9 egy jó ráncfelvarrás lett, aki új designt akar ott az Ultra 2, ennyi. Nem is kell mást várni a Series 8 volt szar ráncfelvarrás a 9 egész jó.

Mondjuk nekem 2 olyan funkció amit soha nem használnék :slightly_smiling_face:

Akkor legalább neked nem fáj hogy nem az újat vetted meg :slight_smile:

Svájcra most terjesztik ki a műholdas segítség kérést (vagy mi a neve), szóval jó lesz :wink: