Az Apple megkérdőjelezhető tervezési döntései a közelmúltban

Eredetileg itt jelent meg: Az Apple megkérdőjelezhető tervezési döntései a közelmúltban - Szifon.com

Az Apple mindig is büszkén hirdette a termékei megalkotásakor a mélységekbe merülő tervezési folyamat fontosságát, melynek középpontjában a felhasználók által könnyen befogadható formavilág és praktikum állt. A cég által 2016-ban kiadott Designed by Apple in California című fotókönyv előszavában Jony Ive is kiemelte, hogy a tárgyak tervezésénél azok könnyed kinézete és összetartozó egysége roppant fontos a…

igen. és mi a kérdésed? most külön kiemeltem linkkel együtt, hogy értelemszerűen ez a cikk az alapja, mert nem volt külön említve.

Engem szemelyesen csak az apple TV taviranyitoja erint, viszont arra azt kell mondjam hogy en kimondottan birom.

Érdekes, 4/6 termék 2015-ös… :person_shrugging::thinking:
A Magic Mouse-nál elvileg nem akarja az Apple, h használat közben töltsük, azért nem változtat a Lightning port elhelyezésén. (Azt persze nem tudom, miért lenne gond tölteni használat közben…)

1 kedvelés

Nekem volt “kukám”. Sőt még most is megvan. Nagyon fasza kis gép bolt, sok erővel megáldva. A TB2-es portjába egy 50 méteres optikai kábellel a garázsban lévő Lacie 5biggel párban. A szobában tökéletes csend honolt, mindezt 2013-ban.
Szerettem.