Az Apple végre megnyithatja a driverek írását a fejlesztők előtt

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/04/24/az-apple-vegre-megnyithatja-a-driverek-irasat-a-fejlesztok-elott/

A még tavaly felröppent pletykák szerint 2019 folyamán az Apple bejelentheti a Mac Pro legújabb, moduláris kivitelezésű generációját. Ez annyit tesz, hogy a cégtől megszokott “mindent egybe” hardver helyett végre – könnyen és hivatalosan – kicserélhető, személyre szabható processzort, grafikus kártyát, háttértárat, RAM-ot kapunk. Igen ám, de a grafikus kártyák terén az Apple szoftveres csapata…

Sajnos én 5 év iMac használás után jutottam el arra szintre hogy azt a teljesítményt amit szeretnék nem tudom megfizetni Apple modellből így visszatérek a Win PC-hez. Ahol egy erős iMac árának feléből egy olyan PC-ét rakok össze hogy énekel. És ez a baj ezzel hogy megint olyan készülékét teszi modulárissá amelyik alsóhangon egy millió fölött kezdődik árban.

1 kedvelés

A vég kezdete. Többek között azért tartom rendkívül sikeresnek az Apple termékeket, mert nincsenek driverek. Amint megjelenik az új OS, out-of-the-box kompatibilis a komplett termékpalettával. Nem kell várni vendorokra, nincs olyan, hogy a gyártó még nem támogatja, semmi.