Az év karácsonyi ajándéka újra elérhető raktárról: Comply™ az AirPods Pro-hoz!

Eredetileg itt jelent meg: Az év karácsonyi ajándéka újra elérhető raktárról: Comply™ az AirPods Pro-hoz! - Szifon.com

Bevallom, picit hangzatos lett a cikk címe, de van benne igazság. A Comply™ az egyik legjobb dolog, ami az AirPods-zal történt, és több mint 5 éve használom fülhallgatóimmal. Maga a termék sikeres múltra tekint vissza és a legtöbb neves fülhallgatókkal foglalkozó gyártó memóriahabos fülillesztéket ad a termékéhez. A Comply™ is egy memóriahabos fülilleszték, amivel lényegében…

A legjobb cucc a comply hab… Imádom.

1 kedvelés

A megrendelés oldal utolsó lépésénél voltam, amikor még ezen ár mellett a szállítási díj további 2000 forint. Ez már így együtt túlzás, hozzák ki ingyen vagy legyen 990 forint, de ez mégis megállított. Nem jó az üzletpolitika, lehet, hogy ha 12.000 lenne és ingyen hoznák, már kifizettem volna…

1 kedvelés

Én is úgy voltam, mint @peterdankhazi de aztán a végén megnyomtam a gombot :grinning: Baromira soknak éreztem a 14 ezer forintot 3 gramm műanyag habért. Hát ezt most benéztem de nagyon…
Most jött meg a szortimentes készlet, és ÖSSZEHASONLÍTHATATLANUL jobb mint az eredeti, aminek a jobb oldali fülese mindig kilazult és kicsúszott a fülemből, így már gondolkoztam azon is, hogy eladom. Sokkal jobb, finomabb a basszus, így a hangzás már jelentősen hasonlít a az Airpod Maxomhoz. Kipróbáltam a kicsi és a közepes és a nagy méretet méretet is, és ami a legmegdöbbentőbb, hogy mind a három méret ugyanolyan jól illeszkedik, és egyik se nyom, vagy lötyög. Ez megdöbbentő, ma egész nap használni fogom, kint dolgozok az udvaron, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz az érzés. Az eredeti illeszték ráadásul már egy-két óra után mindig kellemetlenül nyomta is a füljáratom, ezt most egyáltalán nem érzem, még a naggyal sem. Tavaly amikor megjelent a cikketek utána már nézegettem a Comply for Airpods pro-t, és elég sok kritika volt az első generációval szemben, így nem vettem meg, na ezt most megoldották, úgy ül a fülemben, mintha beleöntötték volna, és mégis kényelmes érzés. :grinning:
Tényleg mindenkinek őszinte szívvel ajánlom, ez egy más világ! Hihetetlen a különbség!

1 kedvelés

Nekem mindig minden bedugós fülhallgató kiesik a fülemből. Jól értem, hogy ez megelőzi ezt a balesetet? Ha igen, milyen típusú airpod mellé javasoljatok? Nem vagyok különösebben nagy zenehallgató, sokkal inkább telefonálásra kell, fontosabb a stabilitás.

ezek a fenti cikkben lévők csak az AirPods Pro-hoz jók, más AirPods-hoz nem.

a sima AirPods-hoz és a vezetékes EarPods-hoz ez való (ez az L méret):

az AirPods 3-hoz jelenleg nincs a Comply-nak terméke.

Én is vettem egy 3db os COMPLY 2.0 memóriahabos fülilleszték AirPods Pro-hoz az iCentre-ben. M-es!

Egyet ha kell valakinek 2000Ft ért eladó.
– privátba felvehetitek a kapcsolatot (admin)