Az iOS 12.1 bétájában az új iPad Pro-ra vonatkozó utalásokat találtak

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/20/az-ios-12-1-betajaban-az-uj-ipad-pro-ra-vonatkozo-utalasokat-talaltak/

Már nyár óta érkeznek a pletykák, hogy az Apple az iPad vonalat is szeretné frissíteni. A szeptember 18-án megjelent iOS 12.1-es bétában pedig további, erre utaló nyomokat találtak. Ahogy a képen is látszik, “iPad2018Fall”-ra való hivatkozást találtak az egyik fájlban, ami elég egyértelművé teszi, hogy még idén ősszel megjelenhet egy új iPad. A pletykák szerint…

Pont a minap voltam bent egy MM-ban. Egymás mellé volt téve egy sima “új” iPad és egy 10.5-es Pro. Én megmondom őszintén, nem éreztem teljesítménybeli különbséget a két modell között, hozzáteszem, kb 10 percet nyomkodtam. Youtube, 1-2 weboldal, garageband, alap alkalmazások megnyitása. Direkt a képmegjelenítésre is figyeltem (60/120 hrz), még ott se volt érezhető különbség. Ezt annak tükrében írom, hogy jövő hónapban tervezek iPad-et venni.

Nekem 2017-es Pro van (12.9), és teljesítményben én sem látok komoly eltérést a 2018 iPadhoz képest. RAM azért érződik, pl gyakrabban töltenek újra appok, oldalak, de az is annyira gyorsan történik, hogy tényleg nem zavaró. A 60/120hz számomra látványos.