Az iOS 15 várhatóan nem fut majd az iPhone 6s-en és az első generációs iPhone SE-n

Eredetileg itt jelent meg: Az iOS 15 várhatóan nem fut majd az iPhone 6s-en és az első generációs iPhone SE-n - Szifon.com

A francia iPhoneSoft oldal szerint az Apple az idén ősszel megjelenő iOS 15-tel már nem fogja támogatni az A9-es és régebbi chipeket. Így az iPhone-ok közül kiesne az iPhone 6s és iPhone 6s Plus, valamint az eredeti iPhone SE. Igazából nem akkora meglepetés, hogy idén már épp ezek kerülnek sorra, hiszen az előző generációt, tehát…

Érint! Van itthon 6S és régi SE is!
Igazából a mostani állapotukat nézve ha így küldik nyugdíjba őket az még egész korrekt. Inkább így mintha kijönne rá a 15 és le lassulnának tőle.
Az 5S is nagyon lassú lett mára, pedig agyon dícsérték az iOS 12-t.
Ami nekem mai napig nagy álmom, hogy szabadon átjárható legyenek rendszer verziók !
Szívesen megnézném iOS 7-8-9-10-el milyen is volt, még akkor is ha nem sok támogatás lenne rájuk app szinten.

Másfelől örülök egy kicsit, hogy a régebbi modellek kezdenek kikopni, mert hiába az optimalizálás ez szerintem túl sok lehetőséget vesz el az iOS-tól!
Szerintem majd ha a 7-8 is kikopik akkor lesz valami egészen komolyabb fejlesztés iOS-re.
Addig marad ez a kis visszafogott rendszer.

1 kedvelés