Betekintés a HomePod-család életébe – mit hozhat a jövő?

Eredetileg itt jelent meg: Betekintés a HomePod-család életébe – mit hozhat a jövő? - Szifon.com

Nemrég olvashattunk az Apple nyilatkozatáról, hogy megszünteti az 2018-as HomePodok gyártását és a HomePod minire fókuszál. A hír hallatán a megélénkült a média: elkezdtek gyászdalokat zengeni a nagy HomePodról, hogy sikertelenségei miatt hogyan “nyírta ki” az Apple, és látva a HomePod mini sikerét inkább neki szánja a jövőt. Azért én még nem temetném el teljesen…

… esetleg az eredeti Homepod, megspékelve egy kamerával, és egy holografikus “kijelző” a tetejére?
Na azt venném!

2 kedvelés

Talán ha nem 2 országban árulták volna szerencsétlen HomePodot, sikeresebb lett volna.
Ha azért nem vettek az emberek HomePodot, mert drága volt, akkor mennyire fognak venni olyan HomePodot, amiben router lesz, meg kamera, meg kijelző? Lesz vagy 700 dollár az Apple-t ismerve.

nem két országban árulja az Apple, hanem ötben: az USA mellett az Egyesült Királyságban, Ausztráliában, Franciaországban és Németországban.

Na igen az már a létezőnek legalább a 2% -a, jó sok! :roll_eyes:

1 kedvelés

A 2-t iróniának szántam.

Lehet pont azért nem lett több országban is elérhető mert ebben az ötben se úgy sikerültek az eladások ahogy tervezték.

ez jogos igény! épp friss a hír, hogy még 3 országban is árulni fogják júniustól… Ausztria, Új Zéland, Írország a nyertes… Ha lesz magyar Siri, árulni fogják az utódokat Magyarországon is…
Viszont szerintem nem (csak) ezen múlott…