Black Friday akció az iSTYLE-nál – Apple termékek kedvezményes árakon!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/11/27/black-friday-akcio-az-istyle-nal-apple-termekek-kedvezmenyes-arakon/

Az iSTYLE-nál idén is kihasználhatjuk a Black Friday-t és kedvezménnyel vásárolhatjuk meg az egyes Apple termékeket. Ilyenek például a Mac-ek, az iPhone 11 Pro és Pro Max modellek, valamint egyes Apple Watch-ok. Idén akciós lett egyébként az AirPods is, és még sok más kiegészítő, tehát érdemes csemegézni náluk, ide kattintva megtalálható a teljes lista. Miért…

Le is csaptam az AirPodsra. :partying_face: A simát vettem, úgy érzem nincs szükségem a Pro-ra. A zajszűrés valahogy taszít, ha meg azt kikapcsolnám rajta teljesen felesleges lett volna megvenni. Remélem nem bánom meg. :smiley:

Sztem ezzel nem lesz gondod. :slight_smile:

1 kedvelés

Ne bánd, nekem tavasz óta volt a Pro (egy hónapja elhagytam az egyiket) de nem szerettem. Igaz amit sok helyen írnak, egyszerűen nem kényelmes. A legkisebb párnával is nyomta a fülem. Van sima Airpodsom is, még első generációs de már érezhetően csökken az akksi ereje. Lehet veszek most én is egy újat.

Na jól van, megnyugodtam. :slight_smile: Tényleg feleslegesnek éreztem úgy, hogy a zajszűrés mint fő funkciója egyáltalán nem érdekel, soha nem használnám valószínűleg. Elhiszem, hogy nagyon jó, hogy ki van zárva a világ, de… valahogy nem…

A telekomnál 40k jelenleg.

1 kedvelés

Köszi, de már délelőtt megvettem az iSTYLE-nál mielőtt ide írtam volna. :smiley:

Plusz a Telenornál vagyok, bár lehet ez nem számítana, de tényleg már mindegy is.

Én pont tegnap váltottam Pro-ra, 60e-ért jutottam bontatlanhoz. Eddig megvolt az Airpods 1 és 2 is, de ez a Pro fényévekkel jobb és kényelmesebb. Végre tudok utcán, vonaton podcastet hallgatni. Zajszűrés nélkül kínlódás volt csak.

Köszi, meg is rendeltem. Első generációsnak már mondhatni kifingott az aksija.

Publikus, hogy hol vetted 60-ért a Pro-t?

emag akció?

Én 79-ért látom az eMagon (most).

mert már nincs black friday.

Gondolom aprón vette valahol. A megfogalmazásból gondolom. A 60k durva lenne hivatalosan.

@atirag black friday kedvezménnyel ennyi volt az emagon, mint azt már fentebb is írtam.

Ennyiért még én is vettem volna. :smiley:

Volt 2db :man_shrugging:t2::joy:

emag

pedig hivatalosan

Szerencsés vagy akkor :slight_smile: