Bloomberg: még októberben megérkezik az M1X processzoros MacBook Pro

Eredetileg itt jelent meg: Bloomberg: még októberben megérkezik az M1X processzoros MacBook Pro - Szifon.com

A Bloombergnél Mark Gurman azt hozta le legújabb jóslatában, azaz a Power On című hírlevelében, hogy az Apple októberben, vagyis még ebben a hónapban ki fogja adni az új MacBook Pro-t! Az új, professzionális felhasználóknak szánt laptopban gyorsabb, M1X chip lesz, valamint az új modell emellett még frissített designt és jobb kijelzőt is kap. Ez…

20 év után váltanék Macre Windowsról asztali fronton.
Lehet végül az új Mac mini lesz és nem várok a 27-es iMacre.
Jelenleg egy 1600-os Ryzenem van tehát mindenféleképpen előrelépés lenne egy M1X chipes gép.

M1 is elég lenne szerintem 16GB rammal.
Elég sok kérdésed lesz ha win-ről váltasz. Én is sokat szívtam de ha meg tanulja a teljesen más működést az ember akkor már tetszeni fog. Velem ez volt :slight_smile:

iPhone és iPad évek óta van. MacBook Pro is volt egy ideig. Inkább kivárom azt az egy teljesítménybeli lépcsőt, hogy ne kelljen rövid időn belül cserélni. Remélem az M1X-nél rátesznek még egy lapáttal :slight_smile:
Ha végre le tudnám Játszani a Canon R6 4k videókat akkor már boldog lennék :smiley: