Borzasztó lenne az Apple új FineWoven tokja?

Eredetileg itt jelent meg: Borzasztó lenne az Apple új FineWoven tokja? - Szifon.com

Az Apple környezetvédelmi törekvéseinek következtében leszámolt a bőr kiegészítők gyártásával és helyette kitaláltak egy új, forradalmi szövetet, amit FineWoven névre kereszteltek. Miután azonban az új iPhone 15 és 15 Pro tulajdonosok megkapták az első tokokat, hamar hangos lett az internet a dühös megjegyzésektől, hogy az Apple valami kritikán alulival állt elő. Mi mehetett ennyire félre?…

Steve forog……

Nincs azzal baj, csak rosszul tartják a telefont. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hát ja! Ő sem volt szent ilyen téren.

Nem tudom amúgy hol vették a tokot a reklamálók :joy: A fogás szerintem nagyon kényelmes, a széle nem is értem, hogy tudja valakinek vágni a kezét. 3. napja van a telón, ugyanúgy használom mint mindig, tegnap 2 órát volt magsafe töltőn kocsiban, de sehol egy folt vagy lenyomat. Idővel biztos lesz rajta nyom, de azért az a bőr tokkal is így volt. Szerintem meg nagyon jó tok lett, nekem például sokkal jobban bejön mint a régi bőr és azt a 10chf pluszt is megérte a szilikon tokhoz képest. Ja és a kivágás sincs elcsúszva és kilátszik mindkét csavar!

1 kedvelés

Buék :tada:
Mondjuk ez elég gáz :thinking:

Tyű :smiley: hát de tok nélkül kell használni amúgy! :smiley:

Ja :joy: