Breaking: elérhető a mobilnetes Apple Watch Magyarországon is, Telekom támogatással!

@ha5abe nem módosítható sehogy. nem olyan chip van benne.

@autotaxmo akkor ezek szerint mégsem süllyedt le a cikk írója a blikk szintjére? :wink:

Ez most bejött a cikk írójának :slight_smile:
De hat bátraké a szerencse, szokták mondani :smiley:

@autotaxmo ehhez nem kellett bátornak lenni, hiszen minden ott volt az Apple oldalán.

Figyu már! Ezt hol lelted, mert itt mióta láttam vadászom a T oldalát és sehol semmi infó róla

@gunar már régen benne van a cikkben.

Jó mikor én olvastam még nem volt benne, bocsesz. :roll_eyes:

Érdekes, 1 éve használok New Yorkban vásárolt XS-t, de eddig nem tűnt fel hogy nem működik itthon :smiley:

Nem allitottam, hogy nem mukodik. Ha megnezed a specifikaciot, nem egyforma az amerikaban es europaban forgalmazott keszulekek frekvencia tamogatasa. Par eve emiatt gondot jelentett a 20-as sav tamogatasanak a hianya, manapsag pedig a 28-as jelentheti majd a problemat. A jelenlegi amerikaban forgalmazott paletta (tehat a 11/11Pro) sem tamogatja az europaban kiepitesre kerulo 28-as savot.

Nalunk egyelore vannak meg TV adasok a 700MHz-s savban, de jopar masik europai orszagban mar megtortent a frekvenciak kiosztasa valamint van mar ahol aktiv szolgaltatas is van (pl. Nemetorszag vagy Olaszorszag). Ezeken a helyeken akadozhat az LTE, mert az adott keszulek nem fogja latni a halozatot.

itt láthatod a részletes összehasonlítást az egyes készüléktípusok esetén. hazánkban a 3-as, 7-es és 20-as sáv van használatban az LTE-re.

Az amerikai piacon ezzel szemben az A1920-as és A1921-es modellek kaphatóak, amelyek nem támogatják a 28-as LTE-sávot, de cserébe elérhető rajtuk az előbbiekből hiányzó 71-es sáv, illetve a CDMA is – viszont ez utóbbi itthon ilyen hálózat hiányában gyakorlatilag lényegtelen.

Megy már a teszt? :slight_smile:

@szabogabor10 még nem.

Valóban nem állítottad ezt, inkább csak sugaltad, de no offense. :wink:

Én is tudom hogy van eltérés a támogatott frekvencia sávok között, de gyakorlatban nincs probléma vele. És ezután felmerül bennem a kérdés, hogy valójában egy USA-ban vett Watch is használható e ezen logika mentén vagy sem?

Még nem sajnos :frowning:

nem használható. nem támogatja az itthon használt 20-as sávot még a Series 5 sem. lásd:

Noha a 3-as és 7-es sávot már az észak-amerikai modellek is tudják, de a 20-ast nem, itthon pedig elsősorban az van használatban, de ez persze szolgáltatótól és helyszíntől is függ.

iStyle weboldalán megjelent pár screenshot az aktiválás menetéről, csak épp nem tudom belinkelni, mert a fórummotor nem engedi…

itt van, de április 9-ig igazából mindegy, mert nem lehet még aktiválni.

1 kedvelés

Itt lezártuk a hozzászólásokat, hiszen elérhetővé vált a szolgáltatás. A további hozzászólásokat a friss cikk alatt lehet megtenni: Elérhetővé vált a Telekomnál az Apple Watch LTE támogatás!:watch:– aktiválás, beállítás