Comply fülillesztékek - nem hiszel majd a fülednek!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/10/comply-fulillesztekek-nem-hiszel-majd-a-fulednek/

Mikor reggel nekiálltam a kávé mellett ennek a cikknek, az volt az első dolgom, hogy berakjam az AF100W-t a fülembe, természetesen egy Comply™ fülillesztékkel, hogy megtaláljam a belső “hangom” és inspirálódjak. :ok_hand:t2: A vezetékes és vezeték nélküli fülhallgatók itt a Szifon.com-on külön szekciót kaptak, mivel manapság már mindenki hallgat zenét az iPhone-ján. Természetesen nem csak…

Isten hozott a klubban Admin! Évek óta megrögzött felhasználója vagyok de nem hiszem hogy túl sokan lennének az olvasóid között akik “rendes” fülest használnak, és nem az earpod-ot. Igaz, telefonálásra kiváló, de zenére…Azon nem segít ez sem, főleg hogy arra nincs is. Bár lehet h tévedek. Ezen a comply.hu oldalon én 112 márkàt számoltam nem 85-öt.

Koszi! :slight_smile: Igen sajnos az Apple fulhallgatojara nincs ilyen. Atirom a szamokat! :man_facepalming:t2:

Mi a “rendes”?

Bizony nem hittem - no nem a fülemnek - hanem a szememnek, amikor felkerestem a forgalmazó MUZIX webáruházát: a Sennheiser Momentum in Ear fülhallgatómhoz való Comply T167 memóriahab fülilleszték (3 pár egy szetben) 5.990.- Ft-ba kerül és bagatell 1.500.- Ft szállítási díjért el is küldik nekem. Azért nekem itt erős fenntartásaim vannak az ár-érték tekintetében és igen csak túlzónak tartom még akkor is, ha ehhez a Sennheiserhez szánnám, ami köztudottan nem a “futottak még” kategória.

Pedig ahhoz már ajánlanám, jó fülhallgató! Amennyiben budapesti vagy akkor személyesen is ki tudod próbálni.

Köszönöm, nem kételkedek az értékítéletedben. Győrött élek és amióta nyugdíjas vagyok már ritkán, csak nosztalgiázni járok Budapestre. Talán majd egy ilyen alkalommal…!

Egy Sennheiser CX5.00-hoz használom a Comply-t. Igen, borsos az ára és nem tudok még élettartamról beszámolni, viszont minden centet megért, legalább két kategóriával szól jobban az amúgyis jó fülhallgató. Ígyhát a Momentumodhoz csak ajánlani tudom.

Köszönöm az ajánlást!