Craft – egy gyönyörű, natív jegyzet és dokumentum alkalmazás egy hazai fejlesztőcsapattól

Hmm, ez érdekes, nálam megy. Ezt mindenképp felírtam és továbbítom a csapatnak! :slight_smile:

Ma jelent meg a legújabb frissítés, amiben már van .docx importálási lehetőség, az talán tud segíteni. Illetve folyamatosan dolgozunk új import/export funkciókon :slight_smile:

https://www.craft.do/whats-new

Utána néztem kicsit az Apple Notes-nak és sajnos az Apple Notes importálás nem olyan egyszerű, mert az Apple elég kevés lehetőséget ad. iPad esetén drag-and-drop engedi az Apple a mozgatást a Notes és a Craft között, viszont iPhone esetén nem, illetve Mac esetén is csak egy bonyolultabb megoldás van.

Sajnos itt az Apple eléggé korlátozza az opciókat, de dolgozunk rajta, hogy ezt a lehető legkényelmesebben meg tudjuk majd oldani. :slight_smile:

Köszi szépen, @danikorpai !
Táblázat: igen, a Notes-szintre gondoltam – az már tökéletes! :slight_smile:
Import: láttam a mai verzión, hogy van már opció, s a Bearnél találtam egy Automator Workflow-t (bear.app/faq/Import%20&%20export/Migrate%20from%20Apple%20Notes/), azt kipróbálom. (A Drag&Drop nem ment iPaden valamiért)
Közös szerkesztés: OK, köszi! (Lelkem mélyén remélem, hogy egyszer lesz majd jegyzet szintjén is, ez nem fog visszatartani a váltástól.)
Webes szerkesztés: megértem, OK (s ez sem fog visszatartani :slight_smile: )

1 kedvelés

Sajnos nincs Windows-ra így nálam nem játszik pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Céges szinten Windows minden otthon minden Mac. Nekem fontos. Így marad a Notion.

@danikorpai Ennél a cikknél hogy oldottad meg a Craftból a szifon.com-ra exportálást?
Nekem úgy tűnik, hogy az exportálásnál az aldokumentumokat nem a fődokumentumban elfoglalt helyén bontja ki/fűzi bele, hanem a fődokumentum alatt listázza őket.
Exportálás előtt Ungroup-oltad az aldokumentumokat?

(Azaz egy ilyen struktúrát:
1
1.1
1.1.1
1.1.2
2.
2.1
így exportál PDF-be/docx-be:
1
2
1.1
2.1
1.1.1
1.1.2)

@fgyorgy @gunar vkleszken expa A legújabb verzió már tud magyarul.

Köszi!
Megkukkantom nemsokára.

Lassan mar nincs app ami nem elofizeteses. :frowning:

Nagyon szép meg minden, de boven eleg 1000 userbol 999-nek az alap notes. Még sok is.

Azert havi 1500 ft kicsit luxus ilyenre.

Orulok, hogy azert vannak magyar fejlesztok is a porondon.

FYI, a Craft alapfunkciói ingyenesek, s a legtöbb embernek azok szerintem elegendőek is. Érdemes kipróbálni, mert valóban a legtöbb embernek elég az Apple Notes, de ez azért nagyobb tudású és szebb. :wink: