Csereprogram az iPhone X készülékek érintésproblémás kijelzőihez

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/11/10/csereprogram-az-iphone-x-keszulekek-erintesproblemas-kijelzoihez/

Az Apple megállapította, hogy az iPhone X modellek egy része esetén érintésérzékeléssel kapcsolatos hibák jelentkezhetnek a kijelzővel egy alkatrész meghibásodása miatt. Ilyenkor a kijelző egésze vagy csak egy része nem reagál megfelelően az érintésre, vagy az akkor is érintést érzékel, amikor valójában hozzá sem érünk. Az Apple és hivatalos szervizpartnerei díjmentesen kicserélik az érintett eszközök…

Számomra nem tiszta, ezért elnézést a buta kérdésért, de honnan tudom, hogy az én X-em bele tartozik-e ebbe a hibás szériába? Mert ugyanis produkál ilyen hibákat. Előre is köszi a választ.

Az enyémmel pont ez történt még a nyáron. Egyik pillanatra a másikra használhatatlan lesz a készülék. El kezd ugrálni a kijelzö össze-vissza. Nem reagál semmire. Még visszaállitani se tudtam a telefont. Nekem akkor az Apple Storeban kicserélték, persze garis volt még, meg van care±om.

Onnan tudod, hogy elöjön a hiba. Meghibásodás esetén cserélik ki az alkatrészt. Nálam is hasonlóan nézett ki.:

Nekem ezt iPhone SE-vel csinálja mostanában :confused: mióta volt egy aksi csere

valszeg rosszul rakták össze

Hát akkor rip istlye :confused: