Csoportos FaceTime nem lehetséges

Van valakinek ötlete, hogy amint csoportos FT kezdeményezésnél felveszem a 2. résztvevőt, azonnal kiszürkül a hang és videóhívás gomb az appban?

Minden résztvevő 12.1-en és kompatibilis készülékkel rendelkezik.

Lásd kép.

Iphone 6S/6S plus, SE és attól felfelé müködik, ha minden igaz. Lehet ez a probléma?

iPhone X, a masodik nekem is szurke volt, de utana kek lett mielott hozzaadtam.

Barmilyen kombinaciot probalok, nem jo.

Slussz poen, hogy a kontaktok elerhetosege ki sem kekul, holott iMessageben tok jo.

Facetime le van töltve? Nekem a kontaktok fent iPhone 8 és iPhone X

iOS 12.1 persze.

Persze, ha egyenibe tolom akkor jo.

Itt: X en, Gorgeous 7+ Anya 6. Tudom, a 6 miatt csak audio call leehtseges, de az se.

Igen ha videot akarsz, audio onlyval viszont mennie kene. Az en esetemben a 6 a “legoregebb” keszulek.

To use Group FaceTime video calls, you need an iPhone 6s or later, iPad Pro or later, iPad Air 2, or iPad Mini 4 with iOS 12.1. Earlier models of iPhone, iPad, and iPod touch that support iOS 12.1 can join Group FaceTime calls as audio participants.

Az az érdekes, hogy ipad mini 4-ben A8 processzor van, azt támogatja, de iphoneban csak A9-töl. És, ha megprobálod csak újabb készülékekkel? Kiprobáltam én is, ha olyat veszek fel akinek iphone 6-os van akkor elszürkül. Ezek szerint csak 6s-töl müködik az audio is. Söt, ha másodjára probálod felvenni már eleve szürke.

Sajnos akkor sem. A cimzetteknek egysegesen 7+ keszulekuk van. :frowning:

Én próbáltam csinálni egy parancsot amt a galériából töltöttem le, és nem működik. Valakinek esetleg sikerült már?`` csináltam videót a linken nézhető.

https://www.dropbox.com/s/emy1rpxetz9uoo4/IMG_0021.TRIM.MOV?dl=0

és akkor sem megy ha elindítom a facetime-ot majd utána siri javaslatból kiválasztom, hogy csináljon egy parancsot és akkor is azt írja ismeretlen hiba. Azt gondolom vannak itt még bajok.

És az elsö már frissitve van 12.1-re.
Mert nálam tényleg müködik csak 6 alatt nem. Próbáltad forditott sorrendben felvenni öket, hogy akkor is az elsö szürkül ki?

Szerintem van még itt gond. Egyszerűen nem megy. :frowning:

Nekem tényleg müködik rendesen, még a régebbi modellekkel is, csak hanggal kapcsolodnak be.

nálunk is van egy ipad amin sehogy sem megy. megérdemelne egy béta címkét