Curve – használj Apple Pay-t bármely bank kártyájával

@Mairtin én nem használom a Curve-t, de szerintem amit kérdeztél, az mind le van írva a cikkben.

De ha nem használod és nem ismered, akkor miért írtál? :slight_smile:
Egyébként nincs itt teljes leírás.

@Mairtin mert minden kártyát pontosan ugyanúgy lehet hozzáadni az Apple Watch-hoz. lényegtelen, hogy az most épp milyen bank kártyája. ha hozzáadtad a Wallethez, akkor hozzá tudod adni az órádhoz is.

idézek a cikkből:

és rendelhetnek egy Curve Blue ingyenes kártyát

https://www.curve.com/en/p/blue

Azt írtam:
“…nincs itt teljes leírás.” a programról.
Nem azt, hogy nem találtam meg a konkrét kérdésre a választ. :smile:

@Mairtin a cikk, ahogyan láthattad, nem a Curve appot vesézte ki, hanem ajánlóként felvetette, hogy ha a bankod nem támogatja még az Apple Pay-t, akkor a Curve kártyáját a Wallethoz adva már tudod Apple Pay-jel is használni, hiszen a Curve az abban regisztrált kártyá(i)dra terheli tovább. illetve én nem állítottam azt, hogy a cikkben lenne teljes leírás az appról, hiszen a cikk nem az appról szól, hanem a szolgáltatásról.

tehát, ahogyan már korábban is írtam, ahhoz, hogy az Apple Watch-hoz hozzá tudd adni a Curve Blue kártyát, először a Wallethez kell hozzáadnod, majd ezután fel is fogja ajánlani, hogy az órára is rá kívánod-e tenni a kártyát – ahogyan ez minden más esetben is működik, tehát ugyanúgy lehet, mint bármi más kártyát, ha már hozzáadtad a Wallethez.

Ez de gáz

Nekem valamiért nem engedi hozzáadni a Wallet-hoz a Curve kártyát.

Kártya Nincs hozzáadva
További információkért lépjen kapcsolatba a kártya kibocsátójával.

Ilyenkor mi a teendő?

@Marcsello követni az utasításokat, és kapcsolatba lépni a kártya kibocsátójával? :slight_smile: menj a támogatás menüpontba a Curve appban, és kérdezz utána.

Nekem ma jött a kártya, aktiválás után azonnal felkínálta a A.Pay-t már vásároltam is vele.

Ma megérkezett a kártya, beaktiváltam, a wallethez hozzáadtam.
A kártya teljes fekete, karton borítékban érkezett és a csomagolása olyan min ha valami Apple cucc lenne, nagyon komoly. :slight_smile:

Élesben még nem próbáltam ki, de úgy tűnik az órával való fizetés is működni fog.
(természetesen használtam a posztban megadott kódot :slight_smile: )

1 kedvelés

Én véletlenül / figyelmetlenségből Black-et rendeltem és az ugye fizetős, de ahogy számoltam a visszatérítés kb fedezni is fogja a havidíjat.Ebben nem csak 90 nap hanem folyamatos.