Delta – így varázsold az iPhone-odat gyermekkorod játékkonzoljává

Eredetileg itt jelent meg: Delta – így varázsold az iPhone-odat gyermekkorod játékkonzoljává - Szifon.com

Sokak számára már nem mond semmit, ha azt mondom, hogy Game Boy, Nintendo 64 vagy épp NES, hiszen ezek az én gyermekkorom és a nálam idősebbek szórakoztatására megalkotott játékkonzolok voltak a maguk idejében. Lehet, hogy a hardverek már igazán ritkaság számba mennek, főleg a működőképes darabok, de a rájuk alkotott játékok valamilyen formában a mai…

Hogyan tudok amerikai apple id-t hozzaadni? Csináljak egy teljesen új Apple id-t amerikai adatokkal?

Igen :slight_smile:

Meg csináltam viszont csak az appstoreba hogyan tudok azzal bejelentkezni? Mert ha a beállításoknál jelentkezek ki a regibol és be az amerikaival akkor törli a tárca tartalmát meg egy pár dolgot. Ezt hogy lehet megoldani?

csináld az App Store-on belül, vagy pedig a Beállításokban a Média és vásárlások alatt.

Sajnos nem tudom mert ahogy ramegyek az Apple id-ra rögtön atdob a safarira az Apple oldalára

az App Store-ban a jobb felső sarokban rányomsz a profilképedre, majd teljesen legalulra görgetsz, és ott lesz a Kijelentkezés opció.

a Beállításokban legfelül a fiókodnál ha be vagy jelentkezve a Média és vásárlások esetén bármi Apple ID-val, akkor arra rányomva szintén megjelenik a Kijelentkezés (és A fiók megtekintése) opció.

Meg lesem köszi szépen a segítséget

Sikerült, köszönöm szépen a segítséget

1 kedvelés