DigiTimes: vércukor mérésére is alkalmas lehet az Apple Watch Series 8

Eredetileg itt jelent meg: DigiTimes: vércukor mérésére is alkalmas lehet az Apple Watch Series 8 - Szifon.com

Még ki se csomagoltad az új Apple Watch Series 7-esed, de már a 2022-ben megjelenő új generációról szólnak a pletykák? Úgy tűnik! A DigiTimes állítólag az Apple-nek is dolgozó beszállítóktól szerzett információkat, amikből kiderül, hogy vércukor mérésére alkalmas komponenseket keres a cupertinói vállalat. Furcsa visszagondolni, hogy a 2014 végén bemutatott Apple Watch még csak a…

De jó lenne :blush: :drop_of_blood: a hetest :watch: ez miatt akartam megvenni. Ötösről váltanék. Bár volt olyan cikk is valahol, hogy még évek kellenek az Applenek csak nem kommunikálja.

Azt se kommunikaljak, hogy lenne benne ilyen :smiley:

1 kedvelés

Izé, secunder szégyenérzetem van, a 7es watch pletykái után… miért_?..

Miert?

mert kb semmi sem jött be…

Ezért hívják pletykának. Vagy bejön, vagy nem. :slight_smile:

Én eskü örülök, hogy nem jött be a pletyka, pedig vártam az órát :smiley:
Viszont valljuk be, vhol frusztráló, hogy mindig minden kiderül, az elején izgi volt, már nem az.
A mostani eset lehet baki, lehet apple-nek nem sikerült vmi és ez volt a vészterv, az is lehet szándékosan hamis infót hintettek el. Én az ilyen Ming-Chi Kuo arcokat már rég máglyán égettem volna el :smiley:

ők csak a hírvivők. azokat kellene inkább megfogni, akik nekik kiszivárogtatják.

Én is 7re gyúrtam, 4ről. De mive semmi egészségge kapcsolatos új funkció nem jött így várom még egy évet. Most már illene ezen a területen valami bővítés. Szóval ha ezen alap értelme bővítésre kerül akkor váltok 8ra. Ha ez vércukorszint mérés lenne az csak hab a tortán :wink:

1 kedvelés

Én sem váltottam végül :confused: Pedig én is series 4-et használok.