DownTube - YouTube videók hallgatása a háttérben?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/17/downtube-youtube-videok-hallgatasa-a-hatterben/

A napokban a kezem ügyébe került a DownTube, mely egy egyszerű és ingyenes alkalmazás, ami háttérben történő zenehallgatást tesz lehetővé YouTube-ról. Alapból a Google YouTube alkalmazásában ez egy fizetős funkció, így mindenféleképp érdekelt, hogy hol van a csapda a DownTube alkalmazásnál. Nézzük is meg, hogy mit érdemes tudni róla! Az alkalmazás App Store oldala leírja…

Én is ezt használom, előtte évekig mást használtam, ugyan ezt tudta mint ez az app csak azt törölték a storeból.

Én rádiókabarét és Showder klubot hallgatok elalvás előtt, arra kifejezetten jók ezek az ingyenes alkalmazások. Elindítok egy majdnem 1 órást műsort, már a felénél alszok.

Apple Music többségben, meg iPASTORE Premium -> Cercube 3 Olyan zenékre ami nincs Apple Music-on.

Én a Musi alkalmazást használom. Újabban ott is dob reklámot de nem vészes.
Be lehet linkelni a lejátszàsi listàdat.
Vagy random játszik hasonló zenéket egymás után amikre rákeresel. :+1:

Én a Youtube++ használom régóta! Nincsenek benne reklámok és megy a háttérben minden. Konkrétan ez hamarabb volt, mint amit a Google csinált előfizetést!