Eddig még nem látott, és az Apple által letiltatott képek az első iPhone gyártásáról

Eredetileg itt jelent meg: Eddig még nem látott, és az Apple által letiltatott képek az első iPhone gyártásáról - Szifon.com

Sokunk számára fontos dátum a 2007, amikor is megjelent az Apple első okontelefonja. Az Apple közel 14 évvel ezelőtt, 2007. június 29-én indította útjára az iPhone első változatát, amelyet még annak az évnek az elején, január 9-én mutatott be Steve Jobs. Az iPhone megjelenése nagy port kavart és azonnal meghódította a mobiltelefon ipart, ami azóta…

Hát valahogy úgy emléxem, hogy amikor nagy csinnadrattával kijött nagyon nem volt bejövős a formája, mert engem is a szappantartóra emlékeztetett, na meg semmit nem tudott amit használtam okostelóban, kivéve a kapacitív érintőjét, amit már inkább vártam érdeklődéssel. Majd mikor az i4 kijött és a kezembe került, akkor csábultam el, az kellett ott rögtön ( a telekom boltban voltam megnézni és már egy i4-el jöttem el :grinning: )
Majd mikor kijöttek a 6-os szériával megint nem akartam az 5s-t leváltani egészen az SE-ig. Az Xs-t is csak a F-ID és az OLED miatt vettem meg, de itt a 12 Mini és ez megint a kellett kategória nálam vizuálisan is végre.

Én már 3G-3GS majd Galaxy S1 után visszatérve iPhone 4-re egy hatalmas minőségbeli ugrás volt akkoriban. Annyira szép volt az i4 2010-ben, mint egy ékszer.
Emlékszem, hogy nem tudtak fehér verziót kihozni valami nagyon béna indokkal.
Az X óta visszatért acélkeret egy nagyon jó és strapabíró dolog, de marha nehéz és kellemetlen a használata a tömege miatt.

Az első iPhoneról egy telefonos magazinban olvastam először 2006-ban olaszban voltunk nyaralni szeptemberben és ott írtak róla megemlítve egy kis rubrikában, hogy 2007-ben érkezik az Apple első telefonja…
Közben szólt a zene a háttérben kis K750i-ről meg az n91-ről, nem nagyon érdekelt mi újat tudnak mutatni.
Mostmeg…