Elérhető a harmadik iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a harmadik iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta - Szifon.com

Az Apple este 7-kor elérhetővé tette az iOS 15, az iPadOS 15, a watchOS 8, a tvOS 15 és a macOS Monterey harmadik béta verzióit. Az újdonságokkal vagy folyamatosan frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, ha valami drasztikusan új dolog bukkan fel. Felfedeztél valamit, ami eddig nem volt? Írd le hozzászólásban!…

A Whatsapp másnak se indul el vagy csak nálam van valami gond? Egyik betaval se javult meg eddig. Már újra is telepítettem. Természetesen jelentettem a problémát

Próbáld meg angolra átállítani, nálam így működik, public beta 2-t használok.

Végre nem fagy ki pár mp. után a HomeKit kamerakép. A b1-2-nél is gondom volt ezzel.

És a Weather app. UI gondjaimat is kijavították amiről volt jegyem egyébként.

Köszönöm. Működik angol nyelvvel

A beta 2-nél is le volt írva többször.

Na egy este alatt 98 százalékról 95-re ébredtem!
Ez csak 3% merülés ami nagyon jónak számít (SE2020, 100-as aksi), mert még iOS 14-el is sokszor 85% lett reggelre még úgyis, hogy teljesen fel volt töltve este.

Valaki használja az Erste mobilbankot (George-ot)? Lassan kipróbálnám a public bétát, ha megy rajta.

Köszi!

Igen sajnos én használom, mert balga módon lett egy erste szla-m. Az app simán fut minden beta-n, amin a múlt fényében csodálkoztam is.

Bezzeg a rájfájzen! az összef.sta magát minden betan.

Ha valakinek fontos, az Unicredit és Otp appok is működnek 15 beta alatt. Revolut, Wise, Curve szintúgy.

Az OTP app eddig minden beta alatt ment minden évben és magasan veri a többi bank app-ot használhatóságban szvsz.

Úgy tűnik ennyit számít, hogy most már George. :woman_shrugging: Remélem amikor kijön hivatalosan is az iOS 15 akkor is működni fog. Bár ha a bétákon csodával határos módon működik, akkor csak nem tudják majd elrontani. :smiley:

Nem, nem csodával határos hogy működik, mert mint írtam az OTP app mindig műxik, tehát az a normális szvsz. Van pár app-om amik mindig minden beta-n rendesen mentek még frissítés nélkül is, na ezek vannak gondolom mint nem fejlesztő, jól megírva.