Elérhető a harmadik iOS 17.3, iPadOS 17.3, watchOS 10.3 és macOS Sonoma 14.3 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2024/01/09/elerheto-a-harmadik-ios-17-3-ipados-17-3-watchos-10-3-es-macos-sonoma-14-3-beta/

Az Apple ma este elérhetővé tette az iOS 17.3, iPadOS 17.3, watchOS 10.3, és macOS Sonoma 14.3 harmadik bétáit, de a tvOS 17.3 esetén cikkünk közzétételéig nem érkezett újabb build. Ha érkezik, akkor majd frissítjük a cikket. Az egyes változásokról szokás szerint külön cikkben fogunk beszámolni, illetve ha bármi érdemlegesebb, nagyobb újdonság bukkan fel valamelyik…

Nálam eddig OK
Watc7
MacBookM1
15ProMax
TV4K
PadPro5 12,9

Most én sem pattantam rá azonnal, ahogy a múltkorira és meg is szívtam, főleg a hanyag mentéseim okán 2023.06.06. volt az ucsó :face_with_spiral_eyes: na ezt mostantól megváltoztatom, az tuti! Nálam is jó eddig 12mini.
Bár jelen állás szerint az iTunes (winfos) vmiért nem látja egyik iPhone-unkat sem, amit nem is értek, mert ezzel állítottam vissza rossz frissítés utáni állapotból, igaz helyreállítási módban, de csak az egyiket. Nem tudom mi történt az iTunessal, próbáltam már újratelepítést és ami eszembe jutott, de nem oldódott meg, míg pl az iMazing free az látja kábelen és a TC is a telókat.