Elérhető a harmadik watchOS 11.1, tvOS 18.1 és visionOS 2.1 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a harmadik watchOS 11.1, tvOS 18.1 és visionOS 2.1 béta - Szifon.com

Egy héttel az előző béták után az Apple ma este elérhetővé tette a watchOS 11.1, visionOS 2.1 és tvOS 18.1 harmadik bétáit. Cikkünk közzétételéig a többi szoftverből nem érkezett újabb build – de frissítjük majd, ha esetleg érkezik! Ha valami érdemleges újdonság bukkan fel valamelyik új bétában, akkor arról várhatóan újabb cikket teszünk majd közzé,…

Feltettem tegnap watch 6-ra az új bétát és ma vettem észre hogy nem jelzi a bejövő hívást a telón.Sőt a kimenő hívásnál sem reagál.Más is tapasztal ilyet?

Bocs lemaradt hogy a telo 15 pro max a legújabb bétával

Azt se mutatja ha megy a Zene a telón…

Az Apple Watch nem találja a 22R5559b számú frissítést! Még mindig 22R5554e számú van az órámon! És pedig Apple Watch 9-es szériáról van szó.

és ki van választva a fejlesztői béta rajta?

Nem tudom, foglalkozik-e valaki fejlesztéssel aki olvasni fogja a hozzászókásomat… de NAGYON nagy segítség lenne, ha az iOS-en “DARK” módban annyit javítanának, hogy a fekete háttéren ne sötétkék szinnel jelenjenek meg (olvashatatlanul) a linkek, küldött jelszavak, telefonszámok… stb. ! Lehetne pl. narancs, vagy citromsárga, ami ugye, jobban “kontrasztol” a feketével!
A másik apróság; némított módban, ha a hangerőt fel, vagy le “mozgatjuk”, a csengő ikon és a csangő felirat is fehér marad, pici, alig látható áthúzással… ez logikusan lehetne piros, ha már a némított mód szine is az!

@benzinkutya az alábbi cikkünkben leírtaknak megfelelően tudod ezt az Apple felé jelezni – mi nem állunk az Apple-lel kapcsolatban, a fejlesztőik nem olvassák a közösségi oldalunkon a hozzászólásokat, így a felvetésed sem fog másképp eljutni hozzájuk, csak ha veszel fel róla hibajegyet, vagy küldesz egy feedbacket:

Más is tapasztalja a fent említett bugokat?

…köszönöm, eklüldtem mindkettőt.

…hát, a fekete alapon kék szöveg problémát magamnak generáltam :slight_smile: -bevolt kapcsolva a színszűrő funkció és KÉK-re volt állítva, teljes sötétkékre sznezve a feliratokat- . szóval, színszűrés kikapcsolás után ez megszünt.

az Apple visszavonta a watchOS 11.1 beta 3-at. ha ezzel tapasztalsz problémákat, akkor az lehet emiatt:

Ha az óra egyszerűen folyamatosan lefagy a watchOS 11.1 beta 3-ra való frissítés után, elvileg áthidalhatja a problémát, ha letiltjuk az Üzenetek értesítéseit az órán.

az Apple visszavonta a frissítést.

Az Apple visszavonta az adott frissítést. Ezért nem talált frissítést az órám.

és most jött mindenre hivatalos frissítés
18.0.1
11.0.1
15.0.1

ezek mindegyike még éjjel jött.