Elérhető a hatodik iOS 15, iPadOS 15 és tvOS 15 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a hatodik iOS 15, iPadOS 15 és tvOS 15 béta - Szifon.com

Az Apple este 7-kor elérhetővé tette az iOS 15, az iPadOS 15 és a tvOS 15 hatodik béta verzióit. A watchOS 8 és a macOS Monterey új buildjei várhatóan holnap érkeznek majd. Az újdonságokkal vagy folyamatosan frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, ha valami drasztikusan új dolog bukkan fel. Felfedeztél valamit,…

Jaj de csúnya ez így! :angry:

Végre nem szívok balkezesként miután felülre visszaraktam az URL bart. Már csak a pull to refresh marhaságot csinálhatnák vissza és én boldog lennék.

Sziasztok!

Mióta beta 15 van azóta nincs jelzés az emailes ikonon h 1-2-3 stb, csak akkor látom h van email ha rámegyek…

Nálatok is így van?
Mire kéne állítani?
push, fletch v kézi?

és ez pontosan milyen fiók esetén van így? iCloud? Gmail? egyéb IMAP? Outlook?

Kint a watch os 8 beta6 is és most előbb megnéztem lett-e már javítva a cikk.

most már megvárom a cikk frissítésével a macOS buildet is.

gmail, de icloud sem jelez.

Szia iphone 12 minim volt le kellet cserelnem iphone xs-re .ios 15 legujabb beta van fent , úgy olvastam hogy xd tudja a live textet… de fényképezésnél nem dobja be:/
Xs tudja elvileg mert egy listat netem a neten ez valós vagy kamu?köszönöm a választ.

Beállítások - értesítések - mail - jelvények ki van kapcsolva, kapcsold be, nálam már az előző beta alatt is ez volt, valamiért kikapcsolva lett…

Bankos appok senkinel sem mukodnek? Raiffeisen el sem indul.

@ibron az iPhone XS-en működnie kell, de hogy miért nem teszi, az ennyi információból nem derül ki. viszont mivel béta, így bármi előfordulhat. vegyél fel róla hibajegyet:

@mozo17 a Raiffeisennel már a kezdetek óta ez van, más bankok appja gond nélkül működik.



Beállításokba se jelenik meg:/
Koszönöm a választ

OTP rendben van.

iOS 13 óta mondjuk van valami kavar a rendszerben, azóta vannak ilyen megmagyarázhatatlan hibák a Mail.app szinkronja körül. Például nekem is össze vissza működik a céges Exchange, van amikor jó, van amikor órákon át nem frissít, csak ha kézzel rásegítek.

Ja és nem csak a bétákat érinti, hanem a GA 14-et is például.

OTP, Unicredit, Wise, Revolut, Curve működnek, egyikkel sem volt gondom egyik beta alatt sem

iPhone 12 Pro esetén sincs a Beállítások / Kamera alatt külön opció rá. szerintem nincs rá külön kapcsoló.

Nálam a parancsoknál van valami bibi, mert a gyorshívóim hibára futnak, még nem néztem mi is a baj mert most vettem észre az előbb. De elfogadok infót ha tudja valaki mi is gond és nem kell keresgélnem majd.

Köszönöm, ez volt az!

Műxik valakinél a gyors parancsok közül a gyors hívás?