Elérhető a hatodik iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9 és tvOS 16 béta

Ez nem teljesen igaz. Van event, amirol tudja, hogy mar nem o az aktiv tartalom, amit az user nez. Amikor, megnyomod a PiP-et, akkor kivagodsz a SpringBoardra es ennek megfelelon a Safari ertesiti is az elozoleg aktiv tabot, hogy mar nem o az aktiv. Tehat, vegulis, van lehetosege arra, hogy tudja. Azt is meg tudja allapitani, hogy milyen eszkozrol van szo. Tehat, akar lehet ez szandekos is.

függetlenül attól, hogy ezt egyébként simán kinézem a Google-ből, egy bétán ez simán lehet hiba is.

Ez premiumhoz kötött feature. Ezért néztem nagyokat hogy magyarázzátok már el hogy csináljátok premium nélkül a pipet akár appban akár safariban. Viszont VPN-el működik appban a pip.

de hát iPaden Safariban simán megy a PiP prémium nélkül is.

Nem tudom mások is észrevették-e, de nekem mindegyes frissítéssel 1%-ot csökken az akkumulátor kapacitás. 95%al indult és most 89%.

Az eleg nagy baj lenne, ha ezt mi vennenk eszre a te telefonodon :smiley:

1 kedvelés

Arról nem is beszélve, ha ez igaz, akkor a világon az ő telójában van egyedóliként ilyen akku. Csak mert a frissítések között nem merül, csak a frissítések után. Ilyen akkut sokak szeretnének sztem, az írt 6% merülés ha heti frissítéssel számolunk, akkor is ugye 6 hét és csak 89%-on van még utána is. Akkor ilyent kell tenni mindenbe ezután, csak meglett az első prototípusa a szinte lemeríthetetlen akkunak. :crazy_face:
Ja ha nem frissít nem merül, ez is pozitívum.

kapacitást írt, nem töltöttséget.